میکروفن بی سیم دستی سنهایزر SENNHEISER EW D1 845S

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

SENNHEISER

رسانه تصویری

تکامل بی سیم D1
سری D1 ترکیبی از نوآوری دیجیتال با درخشندگی کپسول های میکروفن سنهایزر است.

تکنولوژی نسل بعدی. یک سیستم انقلابی
0 یا 1، روشن یا خاموش، در واقع سیستم بی سیم D1 یک سیستم انتقال صدا به صورت دیجیتال است که باعث تولید نهایت کیفیت صدا می شود. زمانی که نیاز به سادگی و درخشندگی دارید، سیستم جدید D1 به کمک شما می آید و برای اجرای هر برنامه زنده ای انتخابی درجه یک است. به کمک این سیستم می توانید تا 15 خط خروجی به طور موازی اجرا کنید و به طور مستقل حساسیت هر فرستنده را تنظیم کنید. نتیجه ارائه Dynamic و Relax بیشتر است.

لمس یک دکمه. همه چیز تنظیم شده است.

انتقال صدای بی سیم به صورت دیجیتال، هرگز به این آسانی نبوده است. دکمه را لمس کنید و از محدودیت کابل ها رها شوید. در عرض چند ثانیه، سیستم بهترین فرکانس ها را پیدا می کند و حداکثر 15 لینک دیگر را فراهم می کند. سیستم کنترل خودکار، حساسیت سیگنال را کاملا تنظیم می کند. اگر می خواهید این کنترل را انجام دهید، می توانید با استفاده از برنامه iOS این پیکربندی را انجام دهید.

چیزی بین شما و موسیقی شما وجود ندارد.

با ew D1 نگران تداخل با فرکانس های اطراف خود نباشید. این سیستم کانال های رادیویی شما را 133 بار در ثانیه بررسی می کند و سریع به تغییرات پاسخ می دهد تا صدای خود را به گوش شما برساند. در صورت نیاز، D1 حتی می تواند قدرت انتقال را تقویت کند تا سیگنال شما قوی ترین در محدوده در عرض یک ثانیه باشد. اگر بخواهید مقایسه کنید، پلک زدن چشم 20 بار طولانی تر است. در عین حال و هم زمان ، codec با کیفیت بالا و به کمک aptX Live سیگنال شما را از طریق مکانیزم های نرم افزاری پیشرفته محافظت می کند.

صداهای آشنا.

چه عاملی باعث می شود که صدای D1 ویژه باشد؟ شما در مقایسه با اتصال یک میکروفن سیم دار هیچ تفاوتی نخواهید شنید. به کمک aptX Live codec تا زمانی که نمونه برداری به کیفیت CD نرسیده باشد، حتی در سخت ترین شرایط محیطی، محدودیت خود را دارد. با انتخاب گسترده ای از کپسول های تکامل یافته شرکت سنهایزر، ew D1 صدایی پویا و بالاتر از استانداردهای مورد نظر ارائه می دهد. در عین حال EQ و de-esser به عنوان استاندارد با تمام مجموعه ها تنظیم می شود.

Vocal Sets

ست های میکروفن های بی سیم سنهایزر آن کیفیتی که در اجرای زنده و بر روی استیج نیاز دارید به شما عرضه می کند. شما می توانید بین دو کپسول متفاوت انتخاب کنید که هر کدام از آن ها ساعت های طولانی در کنسرت های سراسر جهان استفاده شده است. زمانی که منابع صدا در پشت سر شما قرار دارد و یا زمانی که مانیتورها عمدتا در مقابل شما هستند استفاده از الگوی قطبی کاردیود توصیه می شود که کپسول e835 این خاصیت را دارد. کپسول e845 به طور خاص برای خوانندگان انفرادی و در سطح بلندتر صدا مناسب است.
نمایش تمام مدل های سری D1

Capsules

شما می توانید فرستنده خود را با هر کپسول دلخواه از شرکت سنهایزر ترکیب کنید که این یک راه حل متناسب با صدای شما است.

e 835 - Everything else is just standard
e 845 - More focus. More presence
e 865 - Sensitive for every Nuance
e 935 - Extends every Voice
e 945 - Presence all the Way to the Peak
e 965 - Live Sound on the Highest Level
نمایش تمام مدل های سری D1

Headmic Set

سری D1 مجهز به ست میکروفن هدمیک نیز می باشد که هنرمند به کمک آن می تواند با آزادی عمل بیشتری به کار خود بپردازد. پوشش در میکروفن هدمیک نیز فوق العاده است.
نمایش میکروفن هدمیک سنهایزر مدل ME3

Lavalier Set

اگر با سیستم D1 نیاز به میکروفن یقه ای داشتید، نگران نباشید. این مورد نیز برای شما فراهم است که می توانید از آن در تئاتر، سخنرانی و یا هر مورد دیگری استفاده کنید.
نمایش میکروفن یقه ای سنهایزر مدل ME2

Wireless System Remote (WSR) App

برنامه WSR، دستگاه iOS شما را به یک کنترل از راه دور عملیاتی برای دستگاه دیجیتال بی سیم الکترونیکی D1 و SpeechLine DW تبدیل می کند.

تک کانال دستی
دیجیتال
2.4GHz
OLED
داینامیک
40Hz-18kHz
سوپر کاردیود

تاریخچه SENNHEISER

شرکت سنهایزر در سال 1945 ، فقط چند هفته پس از پایان جنگ جهانی دوم، توسط Fritz Sennheiser و هفت مهندس دیگر که همگی از دانشگاه هانوفر آلمان فارغ التحصیل شده بودند، در یک آزمایشگاه تاسیس شد و آن را به نام آزمایشگاه W نام گذاری کرد.
اولین محصول تولیدی آنها یک ولت متر بود. در سال 1946 سنهایزر شروع به ساخت میکروفن با مدل DM1 کرد و در سال 1947 با DM2 شروع به توسعه کرد.
تا سال 1955، این شرکت 250 کارمند داشت و تولید محصولات بسیاری از جمله تجهیزات ژئو فیزیکی ، میکروفن DM4 ، میکسر و هدفون های مینیاتوری مغناطیسی را آغاز کرد.
آزمایشگاه W در سال 1958 به نام SENNHEISER ELECTRONIC نامگذاری شد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

راهنمای خرید میکروفن دستی بی سیم

میکروفن بی سیم دستی (Handheld wireless Microphone) قدیمی‌ترین نوع میکروفن بیسیم است که قریب نیم قرن از اولین عرضه و حضور آن بر روی استیج می‌گذرد. میکروفن های بی سیم تحول بزرگی در حوزه موسیقی و اجرای زنده ایجاد کردند. حذف کابل‌ها و عدم اتصال مستقیم به دستگاه‌های ضبط صدا و تقویت کننده‌ها، مزایای زیادی برای اجراکنندگان برنامه‌های زنده داشت.
همان‌طور که می‌دانید هر میکروفون بی سیم از سه جزء اصلی میکروفون، فرستنده و گیرنده تشکیل شده است. معمولا در میکروفون های بی سیم دستی، فرستنده در بدنه میکروفن دستی تعبیه می‌شود و دستگاه گیرنده بیسیم از نوع رومیزی است. در سال‌های اخیر برخی سازندگان مانند سنهایزر، سارامونیک و بویا، میکروفن بیسیم دستی را ‌به‌همراه گیرنده کمری نیز عرضه می‌کنند. گیرنده رومیزی مناسب استفاده همراه تجهیزات صوتی دیگر برای اجرای زنده است، در حالی که گیرنده کمری بیشتر برای ضبط گفتگوی میدانی و گزارش به کار می‌رود. خرید میکروفن دستی بی سیم

مزایای خرید میکروفن دستی بی سیم

خرید میکروفن بی سیم مزایای گوناگونی به همراه دارد که شاید مهمترین آنها آزادی حرکت بر روی صحنه باشد. با به‌کارگیری میکروفون بی‌سیم برروی صحنه از تعداد و حجم کابل‌ها و پایه‌های میکروفن کاسته شده و نظم بیشتری بر آن حاکم می‌شود که این امر به‌ تسهیل حرکت خوانندگان، مجریان و سخنرانان بر روی صحنه می‌انجامد. ‌به‌طور خلاصه خرید میکروفن بی سیم دستی این مزایا را به دنبال دارد:
* آزادی حرکت بیشتر برای خواننده، مجری، هنرمندان و...
* حذف کابل‌ها، کاهش بهم ریختگی و افزایش زیبایی صحنه
* حذف احتمال برخورد افراد با کابل‌ها و ایجاد تداخل در حرکت آنها

کاربردهای میکروفن بی سیم دستی

میکروفن های بی سیم دستی در ابتدای کار خود قابل رقابت با مدل‌های با سیم نبودند و سال‌ها طول کشید تا ‌به‌طور جدی در کنسرت‌ها مورداستفاده قرار بگیرند. میکروفون بیسیم دستی

در چند دهه گذشته سازندگان بر روی ارتقای کیفیت صدا و کارایی میکروفن های بیسیم دستی کار کرده و کاربران را نسبت به پایداری و ثبات انتقال سیگنال آنها مطمئن کرده‌اند.
در حال حاضر بسیاری از خوانندگان میکروفن‌های دستی بی سیم را انتخاب می‌کنند، تا جایی که به این نوع میکروفن ها، میکروفن خوانندگی بی سیم نیز گفته می‌شود.
استقبال از میکروفن های بی سیم دستی از سوی وکالیست‌ها باعث شد تا برندهای معتبر برای راحتی کاربران خود، نسخه بی سیم مدل‌های مشهورشان را نیز به بازار عرضه کنند.
از میکروفون دستی بی سیم برای اجرای مراسم و برنامه زنده در همایش‌ها، استادیوم‌های ورزشی، سالن‌های آمفی‌تئاتر، اماکن مذهبی، مجالس مختلف و... استفاده شده و در برخی موقعیت‌ها بهترین گزینه به‌شمار می‌رود.

بهترین برند میکروفن بی سیم دستی

میکروفن بی سیم ‌به‌طور کلی شامل انواع دستی، یقه‌ای، هدمیک و ساز می‌شود. برخی برندها صرفا در یک یا دو حوزه فعالیت دارند اما برندهای با سابقه و شناخته شده، انواع میکروفن بی سیم را به بازار عرضه می‌کنند. هنگام خرید میکروفون دستی بی سیم با برندهای گوناگونی در بازار مواجه می‌شوید که از جمله بهترین و معتبرترین آنها می‌توان به شور (SHURE)، سنهایزر (SENNHEISER)، دی جی تک (DG Tech)، سارامونیک (Saramonic)، بویا (BOYA)، مای پرو (MiPro) و ... اشاره کرد. شور و سنهایزر از برندهای قدیمی و سرشناس هستند که انواع میکروفون بیسیم از جمله دستی را برای کاربردهای گوناگون تولید می‌کنند. برندهای سارامونیک و بویا نیز جزء شرکت‌هایی هستند که در سال‌های اخیر با اقبال کاربران مواجه شده‌اند و در بین محصولات خود، میکروفن دستی یا خوانندگی بیسیم هم دارند.

قیمت میکروفن بی سیم دستی ارزان است یا گران؟

میکروفن بی سیم دستی ارزان ‌به‌طور طبیعی قیمت میکروفن بی سیم دستی از میکروفن وکال سیم دار بالاتر است. شما در زمان خرید میکروفن های دستی معمولی تنها هزینه میکروفن و کابل آن را پرداخت می‌کنید. در حالی که با خرید میکروفن بی سیم دستی یک گیرنده و یک میکروفن که فرستنده نیز داخل آن جای گرفته است، دریافت می‌کنید. ‌به‌عبارت دیگر ساختار و فناوری ‌به‌کاررفته در میکروفون های بیسیم پیچیده‌تر از مدل‌های دستی معمولی است.
از طرف دیگر دامنه تنوع قیمت میکروفون دستی بی سیم نیز بالا بوده و اگر شما در جستجوی میکروفن دستی و خوانندگی بی سیم ارزان باشید ‌به‌راحتی می‌توانید در بین مدل‌های موجود در بازار، گزینه‌هایی مناسب پیدا کنید. نیاز نیست سراغ برندهای ناشناخته بروید، چرا که برندهای معتبر نیز در بین تولیدات خود میکروفن بیسیم دستی با قیمت مناسب عرضه می‌کنند.
دامنه قیمت میکروفن دستی بی سیم گسترده بوده و انتخاب از بین مدل‌های مختلف به نیاز و هدف شما وابسته است. در برخی محیط‌ها و استفاده‌ها نیازی به صرف هزینه بالا نبوده و حتی مدل‌های ارزان قیمت میکروفن خوانندگی بی سیم نیز خواسته کاربران را برآورده می‌سازند. اما در استفاده‌های خاص و موقعیت‌هایی که کیفیت و وضوح صدا اهمیت دارد، ‌به‌خصوص در سخنرانی‌هایی که صدها نفر در سالن حضور دارند، چاره‌ای نیست که علی رغم بالا بودن قیمت میکروفن های بی سیم حرفه‌ای، چنین هزینه‌ای برای تامین رضایت مخاطبان پرداخت شود.

برای خرید میکروفون دستی بیسیم به چه نکاتی توجه کنیم؟

میکروفون دستی بیسیمپیش از خرید هر نوع میکروفنی لازم است از اطلاعات اولیه در این زمینه آگاه باشید. پیشنهاد می‌کنیم راهنمای خرید میکروفن را مطالعه نمایید که شامل توضیحات مفصلی پیرامون ویژگی‌ها، اصطلاحات و انواع میکروفن است. همچنین برای خرید آگاهانه میکروفن دستی خوانندگی می‌توانید راهنمای خرید میکروفن بی سیم را بخوانید. اگر از علاقه‌مندان سنهایزر هستید، به مطلب بررسی تمام سری‌های میکروفون بی سیم سنهایزر نیز سر بزنید.

درباره خرید میکروفن دستی بی سیم نیز بهتر است بدانید ‌به‌طور کلی این میکروفن ها از دو جزء اصلی گیرنده و فرستنده دستی تشکیل می‌شوند. فرستنده سیگنال صوتی را به سیگنال رادیویی تبدیل کرده و آن را به گیرنده ارسال می‌کند.
گیرنده نیز سیگنال رادیویی دریافت شده را به سیگنال صوتی تبدیل کرده و آن را به سیستم صوتی یا دستگاه ضبط صدا تحویل می‌دهد. گیرنده می‌تواند رومیزی (ثابت) یا کمری (قابل حمل) باشد. گیرنده‌های ثابت با برق شهری و گیرنده‌های قابل حمل به کمک باتری کار می‌کنند. میکروفون دستی بیسیم

فراموش نکنید ‌به‌علت تفاوتی که از نظر فرآیندهای پردازش و فشرده‌سازی سیگنال صوتی و بازگرداندن آن به دامنه دینامیکی و نیز تشخیص و حذف نویزهای اضافی از سیگنال، در سیستم های بی سیم مختلف وجود دارد، شما نمی‌توانید ولو با وجود هم‌فرکانس بودن، سیستم های تولید شده توسط برندهای مختلف یا بعضا فرستنده و گیرنده های متفاوت تولید شده توسط یک سازنده را در کنار یکدیگر مورداستفاده قرار دهید.
در سیستم های بی سیم از فرکانس‌های دیجیتال، UHF و VHF استفاده می‌شود. معمولا سیستم‌هایی که مبتنی بر فرکانس‌های رادیویی باند UHF یا Very High Frequency عمل می‌کنند، از کیفیت صوتی بالاتری برخوردار هستند، همچنین محدوده بیشتری را تحت پوشش قرار داده و تداخل کمتری با امواج تلویزیونی دارند.
سیستم‌هایی که از فناوری True Diversity بهره می‌برند، مقابله بهتری با مشکلات دریافت سیگنال دارند و خروجی آنها تمیزتر و با کیفیت‌تر است.

نکته دیگری که هنگام خرید میکروفون دستی بی سیم توجه به آن الزامی است، انتخاب فرکانس است. برخی مدل‌ها امکان تغییر فرکانس ندارند و لازم است در زمان خرید، فرکانسی که مناسب فضا، نیاز و استفاده شماست را ‌به‌درستی انتخاب نمایید.
دیجی صدا تا زمانی که شما بهترین میکروفن دستی یا میکروفن خوانندگی بی سیم متناسب با نیاز و بودجه خود را پیدا کنید، در کنار شماست. پس سوالات و ابهامات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :