پایه میکروفن ایستاده هرکولس HERCULES MS531B

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

HERCULES STANDS

اگر به دنبال یک پایه میکروفون بوم‌دار، با دوام و کیفیت بالا هستید که کاربری بسیار آسان و راحتی نیز داشته باشد، هرکولس برای شما هدیه‌ی ویژه‌ای دارد.
پایه میکروفون بوم‌دار هرکولس مدل MS531B علاوه بر این که به سه پایه‌ی بسیار محکم و بادوامی با شعاع 34 سانتی‌متر از جنس آلومینیوم دایکست مجهز شده، از برخی ابداعات نوآورانه‌ هرکولس نیز برخوردار است. گیره‌ نگهدارنده‌ی میکروفون این پایه به سیستم Quik-N-EZ مجهز شده که کار متصل یا جدا کردن میکروفون را به سادگی با جابجا کردن یک اهرم کوچک ممکن می‌سازد.
این گیره با هولدرهای 5/8 و 3/8 اینچی و میکروفون‌های سایز 20 تا 35 میلی‌متری سازگار است. گیره‌ی بوم جدید دو کاره‌ی این پایه اجازه می‌دهد به طور همزمان زاویه و طول بوم را تنظیم کنید. بوم MS531B طولی برابر با 88.5 سانتی‌متر دارد.
MS531B همچنین به سیستم تنظیم ارتفاع سریع Quik-N-EZ نیز مجهز است که شما را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک دست ارتفاع پایه را تغییر دهید. ارتفاع این پایه از 104 تا 168 سانتی‌متر تغییر می‌کند.
وزن این پایه تنها 2.6 کیلوگرم است و در حالت تا شده با ابعادی معادل 9.5 × 9.5 × 88.5 سانتی‌متر به راحتی می‌توانید آن را حمل کنید.