بلندگو اکتیو اچ کی آدیو HK Audio PRO 15XD

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

HK AUDIO

  1. کلید خاموش و روشن کردن آمپلی فایر بلندگو. به محض روشن شدن و عادی بودن شرایط آمپلی فایر یک LED یه رنگ سبز در آمپلی فایر روشن می شود. هنگامی که LED به قرمز تغییر رنگ دهد نشانه فشار بیش از حد به آمپلی فایر است که با کم کردن مقدار بلندی صدا دوباره سبز می شود.
  2. ولوم TONE برای تغییر پاسخ فرکانسی. اگر به سمت راست بچرخانید فرکانس های بین 80 تا 200 هرتز فیلتر می شوند و بیشتر برای سخنرانی از این حال استفاده می شود. اگر به سمت چپ بچرخانید فرکانس های میدرنج در محدوده 2500 هرتز تضعیف می شوند.
  3. سوییچ تغییر حالت بین BOOST و FLAT. از حالت FLAT معمولا زمانی استفاده می شود که شما در سیستم خود ساب ووفر دارید.
  4. خروجی آمپلی فایر که معمولا برای اتصال به بلندگو اکتیو یا هر دستگاه دیگری استفاده می شود.
  5. سوییچ حالت Standby آمپلی فایر. اگر به مدت 4 ساعت آمپلی فایر روشن باشد و سیگنال دریافت نکند و سوییچ در حالت ON باشد، آمپلی فایر در حالت Standby قرار می گیرد. به محض دریافت سیگنال عد از 5 ثانیه دوباره بلندگو فعال خواهد شد.
  6. ولوم کنترل مقدار بلندی صدا.
  7. سوییچ تغییر حالت بین نوع ورودی MIC/LINE.
  8. ورودی آمپلی فایر که از نوع کمبو می باشد و می توان انواع کانکتورهای TRS,TS و XLR را به آن متصل کرد.
  9. ورودی کابل برق آمپلی فایر.

اکتیو
15
1
400
1200
کنون/XLR
کنون/XLR
133
90
55
45
47
62
22.6
MDF

تاریخچه HK Audio

در طول بیست سال گذشته، نام اچ کی آدیو در اروپا مترادف است با سیستم های تقویت صدای زنده با بالاترین کیفیت، که مهندسی و تولید آن در کشور آلمان می باشد. این سیستم ها ثمره یک عمر عشق و علاقه، و دنبال کردن یک تصویر ذهنی و اندیشه ای واحد می باشند. اشتیاق و آرزو برای ارائه بی نقص ترین صدا.

برادران Hans و Lothar Stame که موسسین این شرکت هستند، تولید کابینت های بلندگو را در سال 1979 و در یک مغازه کوچک در جنوب غربی آلمان آغاز کردند. اگرچه فضای تولید آنها کوچک بود، اما آرزوهای آنها اینطور نبود. خیلی زود، شهرت محصولات آنها در خصوص ظرافت ساخت و کارایی آنها منتشر شد، که بارها و بارها آنها را برانگیخت تا فعالیت خود را گسترش دهند.
در طول این مسیر، آنها خدمات خود را در قالب تولیدکننده اصلی لوازم (OEM) در اختیار تعدادی از مورد احترام ترین نام ها در عرصه حرفه ای صدا قرار دادند. با گذشت زمان، آنها سیستم های اجرای کنسرت های بزرگ و حرفه ای که تا 50000 نفر یا بیشتر ظرفیت داشتند را تولید و توسعه نمودند.
امروز، سیستم هایی که ما در تشکیلات خود در شهر سنت وندل آلمان که از نظر امکانات در سطح جهانی قرار دارد، تولید می کنیم، طیف بسیار وسیعی از کاربردها را پوشش می دهد. به مدد تلاشهای تیم 200 و چند نفری بسیار مجرب و فداکار ما، اچ کی آدیو توانسته خود را به طور قاطع به عنوان یکی از متمایزترین نام ها در عرصه تقویت صدای حرفه ای در اروپا تثبیت نماید.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

خرید باند و اسپیکر اکتیو برای چه کسانی مناسب است؟

انواع باند از نظر طراحی و ساختار داخلی به باند اکتیو و پسیو، ساب ووفر و مانیتور روی صحنه تقسیم می شوند. اگرچه شما هنگام جستجو برای خرید باند و اسپیکر با اصطلاحاتی چون باند بزرگ، اسپیکر کوچک، باند شارژی فلش خور، باند اکتیو بلوتوثی، بلندگوی خانگی، باند بلوتوثی رم و فلش خور، اسپیکر پرتابل فلش خور، باند پرتابل بلوتوثی، اسپیکر بی سیم و مانند اینها مواجه می شوید، اما به طورکلی باندهایی که برای اجرای زنده و برگزاری مراسم جهت استفاده های مختلف تجاری، اداری، خانگی به کار می روند، به دو دسته کلی اکتیو و پسیو تقسیم شده و برای انتخاب و خرید باند مناسب نیاز است شناخت دقیقی از این دو نوع داشته باشیم. در این مطلب به معرفی باند اکتیو، ویژگی ها، مزایا، کاربردها، انواع و برندهای معروف سازندۀ آن می پردازیم.باند و ساب ووفر اکتیو


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

عالی حرف نداره نابر وان

عالیه تازه فهمیدم موسیقی چه لذتی داره با اچ کی حرف نداره نمیشه مقایسه کنی برند hk با هیچ برندی ....