آمپلی فایر وارفیدل WHARFEDALE MP2800

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Wharfedale Pro

3 یونیت
2 کانال
ندارد
اسپیکون
کنون/XLR
ندارد
Class AB
1400 وات
950 وات
640 وات
2800 وات

تاریخچه WHARFEDALE

وارفیدل در سال 1932 توسط گیلبرت بریگز تأسیس شد و ابتدا تولیدکننده بلندگوهای Hi-Fi بود که برندی بسیار مشهور است. گیلبرت بریگز اولین بلندگوی خود را در شهر بازاری دنجی واقع در دره رودخانه وارف ساخت. منطقه‌ای که امروز با عنوان «وارفیدل» که محل تولد یکی از بزرگترین برندهای بلندگو است، شناخته می‌شود. استعداد او در تولید بلندگو، نه تنها به لطف دانش فنی، بلکه به اشتیاق او به موسیقی مربوط می شود. خودش پیانیست قابلی بود.
اولین تولیدات او جایزه‌ی اول و دوم مسابقه‌ی انجمن رادیوی بردفور بود و محصولات Hi-Fi وارفیدل، تا به امروز جوایز زیادی را از آن خود کرده اند. وارفیدل به عنوان برند Hi-Fi مبتکر این حوزه شناخته شده است و یکی از اولین بلندگوهای 2WAY را در سال 1945 تولید کرد و با پیتر واکر از شرکت کواد همکاری کرد و تکنولوژی کواد الکترونیکز و فناوری بلندگوهای وارفیدل را با هم ترکیب کردند.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

راهنمای خرید پاور آمپلی فایر

سبک موسیقی یا اندازه محل برگزاری هر چه که باشد، هر جا با تقویت صدا سروکار داشته باشیم، بلندگوها و آمپلی فایرها کار دشوار تبدیل و تقویت سینگالهای صوتی به امواج صوتی را انجام می‌دهند و وظیفه پاور آمپلی فایرها جزء سخت‌ترین کارها می باشد. آنها باید خروجی ضعیف سازها، میکروفن‌ها و دیگر منابع را دریافت کرده و ولتاژ را به مقدار چشمگیری برای تغذیه بلندگوهای عمومی و مانیتورهای صحنه افزایش دهند.

در این راهنما با پرداختن به مشخصات و ویژگی‌های اساسی که با آنها روبرو خواهید شد و تبیین مفهوم آنها با استفاده از اصطلاحات دنیای واقعی، شما را در ساده‌سازی جستجوی آمپلی فایر مورد نظر خود یاری خواهیم کرد. همچنین آمپلی فایرهای منطبق با بلندگوهای شما و نیز انتخاب‌های موجود برای کانکتورهای مربوطه را بررسی خواهیم کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

عالی برای برای اجرای کنسرت پاور وارفیدال جوب گوی کنسرت های بزرگ هست البته اگه گرونتر نشه

من از کردستان هستم و تو محیط باز خیلی پاورها رو تست کردم ولی رو دست پاور وارفیدال ۲۸۰۰ ندیدم کیفیت دیوانه کننده قدرت مثل لودر برق استاندارد تا حالا یه باندم مشکل پیدا نکرده با این وضعیت دلار بالا ۵۰ میلیون میرسه این پاور واقعا ارزش خرید داره یه عمر تضمین میکنه شما رو یکی از بهترین برندهای پاور وارفیدال ۲۸۰۰ هست که تو محیط بسته کیفت محشری داره مثل اینه محیط باز هم کیفت شفاف و قدرتمند

یکی از بهترین هاس و بسیار قدرتمند و با کیفیت هست دلار ۴۲ هزار قیمتش به شدت بالا میره شاید تا ۵۰ میلیون بره مدل ۲۸۰۰ این دستگاه