پیانو دیجیتال کرگ KORG B1

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

KORG

پیانوی دیجیتال «کرگ» مدل «B1» اساسی‌ترین امکانات و مشخصات یک پیانو را در سازی شیک با کاربری آسان ارائه می‌کند.

این پیانو محبوبیت خود را از طریق تمرکز روی ضروریات صدا و تاچ پیانو به دست آورده است. B1 با بهره‌بردن از کلاویه‌های چکشی طبیعی(NH) ، تاچ و حس یک پیانوی آکوستیک را به‌خوبی بازتولید می‌کند.

وزن کلاویه‌های B1 همانند یک پیانوی سنتی در بخش نت‌های بم سنگین‌تر بوده و با حرکت به سوی ناحیه‌ی نت‌های زیر رفته‌رفته سبک‌تر می‌شود. کنترل سه مرحله‌ای تاچ کلاویه‌ها، امکان هماهنگی واکنش آن‌ها را تقریبا با تمام سبک‌های نوازندگی ممکن می‌سازد.

مدل B1 درمجموع به 8 صدای زیبای جدید مجهز شده است که سه تای آن‌ها پیانوهای گرند کنسرتی هستند. هر سه سمپل پیانو به شکلی بسیار دقیق و در چندین لایه ضبط شده‌اند تا به B1 امکان پاسخ‌گویی مناسب به ظریف‌ترین نوانس‌های حاصل از اجرای پویای نوازنده را بدهند. به همراه این مدل یک پدال ساده نیز ارائه می‌شود که از آن می‌توانید به عنوان پدال Sustain پیانو استفاده کنید.

علاوه‌براین، صدای دیگر سازها نظیر پیانوی الکتریک، هارپسیکورد و ارگ نیز برای لذت بیشتر شما در نظر گرفته شده است. همچنین یک افکت Reverb برای افزودن طنین و عمق و یک افکت Chorus برای بخشیدن حرکت و گرما به صدا در دسترس شماست.

مدل B1 به یک سیستم صدای بهینه‌شده با دو آمپلی‌فایر 9 وات و دو اسپیکر بیضی‌شکل 10 در 5 سانتی‌متر مجهز است که صدای آن برای سازی با این ابعاد بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

در کنار افزایش کیفیت اسپیکرها، ساختار خود پیانو نیز به شکلی طراحی شده که رزونانس و تن صدا را بهبود بخشیده و قدرت صدا را باز هم بیشتر کند. گفتنی است که روی پنل پشتی B1جک خروجی هدفون قرار دارد.

بخش سوال و جواب درباره محصول :