رکوردر زوم ZOOM H6

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ZOOM

دستگاهی که دید شما را به ضبط متحول خواهد ساخت

کمپانی ژاپنی ZOOM بعد از سی سال تولید محصولات ضبط دستی حرفه ای مدتی است که محصول فوق العاده خود را با نام H6 به بازار عرضه نموده است. محصولی که تمام احتیاجات یک ضبط پرتابل را به صورتی حرفه ای فراهم ساخته که برنده چندین جایزه معتبر نیز شده است. همراه داشتن دو کپسول X/Y, MS و دو مدل کپسول گان که بصورت جداگانه امکان تهیه آن فراهم است و چهار ورودی کومبو XLR/TRS با پری امپ های با کیفیت نیازهای برنامه شما را برآورده خواهد ساخت.

فرقی نمی کند برنامه شما ضبط اجرای زنده یا برنامه ویدیویی یا پادکست و ... باشد، H6 از عهده آن به خوبی بر خواهد آمد.

ورودی های دستگاه

رکوردر دستی ZOOM H6 مجهز به چهار ورودی کومبو XLR/TRS می باشد که امکان اتصال انواع سیگنال ورودی از میکروفون یا لاین را به این دستگاه می دهد. خروجی لاین انواع میکسر ها ، پلیرها، افکت پروسسور ها، کیبورد ها، حتی گیتار الکتریک و باس. این ورودی ها دارای کلید کنترل سطح جداگانه نیز می باشند. همچنین امکان فعال سازی فانتوم پاور با ولتاژهای متغیر ( +12, +24, or +48 volts) نیز برای این ورودی ها امکان پذیر است. H6 تا 30 دسی بل سطح ورودی (حرفه ای) پشتیبانی می کند که مجهز به پری امپ بسیار قوی می باشد که تضمین ضبط با کیفیت را می دهد.

 

خروجی های دستگاه

یک خط اختصاصی با سطح قابل تنظیم که اجازه می دهد تا شما یک خروجی سیگنال صدای استریو از H6 به ورودی میکروفون یک دوربین فیلمبرداری و یا دستگاه های دیگر بفرستید. همچنین یک خروجی هدفون با ولوم مجزا نیز برای کنترل و مانیتور کار خود در اختیار دارید. همچنین یک بلندگوی داخلی برای پخش سریع نیز در دسترس شماست، و یک پورت USB که اجازه می دهد تا از H5 به عنوان یک رابط صوتی برای کامپیوتر و یا iPad خود استفاده کنید. پورت USB امکان اتصال رکوردر را به لپ تاب و کامپیوتر شما می دهد. زمانی که در منوی USB این دستگاه وضعیت STEREO MIX را انتخاب می کنید رابط به صورت دو ورودی و دو خروجی عمل خواهد کرد ولی در حالت MULTI TRACK این وضعیت به 6 ورودی و دو خروجی تغییر خواهد نمود. میکسر داخلی H6 امکان کنترل های دلخواه روی ورودی های سیگنال را می دهد.

 

رابط کاربری

علاوه بر کنترل های استاندارد (توقف، پخش / مکث، ضبط، عقب و سریع به جلو)، پانل جلو H6 مسلح به کلید کنترل هر ترک بصورت مجزا نیز می باشد. کلید قفل نگهدارنده که عملکرد تمام دکمه های پنل جلو را غیر فعال می کند و برای جلوگیری از عملکرد تصادفی در طول ضبط مفید است. H6 را می توان بهکمکیک بند به دوربین متصل و یا با استفاده ازکفشک مخصوص، به طور مستقیم به DSLR یا دوربین فیلمبرداری نصب نمود.

 

کپسول Mid-Side

این میکروفون مناسب برنامه های ضبط فیلم یا پروژه های تلویزیونی می باشد.

این کپسول فوق العاده شامل دو میکروفون که روی یکدیگر قرار گرفته اند یکی تک جهته که تنها به صدای مستقیمی که از مقابل دریافت می کند حساس است و دیگری دو جهته که تنها به صدایی که از جلو و پشت دریافت می کند حساس است و به صدای اطراف حساس نخواهد بود.

مفهوم اساسی در پشت کپسول MS این است که میکروفون بالایی صدایی که از وسط میدان می آید را می گیرد و میکروفون دو جهته بعدی صدای دو طرف را جداگانه می گیرد که این روش امکان خلق بعد صدایی در محیط را برای صدابردار فراهم می سازد.

میکروفون MS مناسب صدابرداری در یک اتاق با منابع صوتی مختلف است. همچنین می تواند برای ضبط استودیو استفاده شود، و راحتی و انعطاف پذیری آن را گزینه خوبی برای تمرین و ضبط کنسرت زنده قرار می دهد.

 

فرمت ضبط

H6 از هر دو فرمت WAV و MP3 پشتیبانی می کند. امکان شش ترک مونو مجزا WAV یا 3 ترک استریو را فراهم می کند.

44.1kHz / 16-bit

44.1kHz / 24-bit

48kHz / 16-bit

48kHz / 24-bit

96kHz / 16-bit

96kHz / 24-bit