بلندگو اکتیو آر سی اف RCF ART 745-A MK4

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

RCF

رسانه تصویری

اکتیو
15
4
1400
کنون/XLR
کنون/XLR
45Hz - 20000Hz
133
90
60
44
39
71
19.6
Composite PP

اسپیکر اکتیو یا پسیو؟ کدام را انتخاب کنم؟

بلندگو اکتیو یا پسیو بلندگو اکتیو برای افرادی مناسب هستند که نمی­ خواهند برای سیستم­های PA خود یک یا چند آمپلی فایر اختصاصی تهیه کنند؛ آمپلی فایرها مستقیما در جعبه ی این اسپیکرها جای گرفته ­اند. استفاده از باندهای PA اکتیو بدین معناست که استفاده از میکسر بدون آمپلی فایر نیز برای شما امکان­پذیر است. اسپیکر اکتیو برای نوازندگانی که در اجراهای کوچک و سایر مراکز موسیقی می­ نوازند، یک انتخاب عالی هستند. قابلیت حمل و نقل این بلندگوها بیشتر و دردسر­های نصب آن­ها کمتر است.
نکته اینجاست که انعطاف­ پذیری و کنترل بلندگو اکتیو در یک سیستم صوتی نسبت به حالت بلندگوها و آمپلی فایر مجزا کمتر است. معمولا، بزرگترین سیستم­های بلندگو که برای فضاهای کاری بزرگتر طراحی می ­شوند از نوع پسیو هستند. به همین دلیل، بسیاری از مهندسین حرفه­ ای صدا استفاده از بلندگو پسیو را ترجیح می­ دهند. زیرا با پیکر­ بندی و مکان ­یابی محل قرارگیری این بلندگوها، میتوان صدای خروجی آن­ها را در یک محیط خاص بهینه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

بهترین باند جهان در حال حاضر

قیمتی که زدین برای یه دونه بانده !؟

سلام خدمت دوستان عزيز من تا حالا باند اكتيو نداشتم تو تالاري ك من باهاش كار مي كنم چند روز پيش از كردستان موزيك اومده بود وقتي از در تالار ك مي خواستم بوم داخل ي صداي شفافو نرم شنيدم ك وقتي رفتم تو سالون تازه فهميدم ك آر سي اف چيه و رفتمو مونتاربوهاي w17رو فروختمو 745mk4گرفتم واقعا محشره اين باند

خوبه ولی گرونه