میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TGV90r

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

TGV90r

میکروفن بیرداینامیک TG V90r، با کپسول ریبون یکی از شاهکارهای این شرکت در ساخت میکروفون ریبون است. بیرداینامیک همیشه متخصص در ساخت کپسول‌های ریبون بوده است.
الگوی کاردیود این میکروفون منابع صوتی مستقیم و نزیک را با بهترین جزییات ضبط می‌کند. الگوی کاردیود یکی از رایج‌ترین الگوهای قطبی است.
این الگوی قطبی بیشترین جذب و حساسیت را در زاویه 130 دیجه ای جلوی میکروفون دارد و می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها جهت ضبط از روبروی یک منبع فرکانسی مستقیم باشد.
امپدانس 330 اهمی و با وسعت پاسخگویی 50 تا 14000 هرتز مناسب برای امحدوده فرکانسی محدود درنظر گرفته شده است. وزن خالص این میکروفون برابر ۴۷۱ گرم و قطر آن ۵۷ میلی متر و ارتفاع آن ۱۸۴ میلی متر است.

وکال
ریبون
کاردیود
50 هرتز تا 14000 هرتز
330 اهم
کنون/XLR
471 گرم
گیره پایه

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

اقا میشه یکی بگه این میکرفن کیفیتش چجوریه و ایا به درد مداحی میخوره یا نه؟