میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC MC950

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

MC950

میکروفون کاندانسر بیرداینامیک مدل MC 950 با طراحی قلمی خود، ابزاری حرفه‌ای برای صدابرداری از انواع ساز‌های آکوستیک در استودیوست.
با کمک این میکروفون و دیافراگم کوچک آن، قادر خواهید بود صدابرداری حجیم و بی‌نقصی با برداشت تمامی جزییات از ساز‌های آکوستیک داشته باشید. این میکروفون با نویز بسیار پایین می‌تواند انتخابی بی‌نظیر با قیمتی ‌به‌صرفه باشد.
سوییچ‌های پایین‌گذر در این میکروفون توانایی صدابرداری از منابع صوتی متنوعی را برای شما به ارمغان می‌آورد با کمک سوییچ پایین‌گذر می‌توانید از منابع صوتی همچون درام یا آمپلی‌فایر‌هایی با گین بسیار بالا بدون هیچ اعوجاجی صدابرداری کنید.
همچنین سوئیچ پد -15 دسی‌بلی برای قرارگیری جلوی منابع صوتی با صدای بلند و صدابرداری بدون دغدغه از اجزای درام آکوستیک و کابینت‌های گیتار الکتریک و بیس مورداستفاده قرار می‌گیرد.
MC 950 شامل یک لرزه‌گیر انحصاری می باشد که لرزش‌های ناخواسته‌ی میکروفون روی پایه را حذف می‌کند . این میکروفون قلمی (دیافراگم کوچک) محصولی تخصصی از کمپانی آلمانی بیرداینامیک است که جهت صدابرداری از ساز در محدوده‌ی قیمت خود کیفیتی بی‌نظیر دارد.
MC950 متشکل از یک میکروفون به‌منظور استفاده برای صدابرداری استریو از انواع سازهای آکوستیک، درام، پیانو و تقریبا هر نوع ساز زهی در استودیو و اجرای زنده است.

وکال، ساز آکوستيک، آمپ گيتار الکتريک
کاندنسر
سوپر کاردیود
40 هرتز تا 20000 هرتز
180 اهم
29.1 - دسي بل
کنون/XLR
115 گرم
گلویی میکروفن،دفترچه راهنما

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :