میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC M99

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

M99

این میکروفون از الگوی قطبی هایپر کاردیود بهره می‌برد و فرکانس پاسخ‌گویی آن برای برداشت دقیق نوانس‌های طبیعی صدای آواز یا سخنرانی طراحی شده است.
میکروفون M99 قادر است بدون رسیدن به آستانه‌ی فیدبک، بلندی بسیار بالای صدا را تحمل و به خوبی صداهای خارج از محور اصلی را حذف کند. مکانیزم ضد شوک، نویز حاصل از جابجا کردن میکروفون را به حداقل رسانده و عملکردی بی سر و صدا را تضمین می‌کند.
ترکیبی از به روز رسانی‌های مختلف M99 را به انتخابی ایده‌آل برای کسانی تبدیل می‌کند که به دنبال ارتقا دادن اساسی کیفیت صدای خود در کنار برخورداری از طراحی بسیار جذاب کلاسیک هستند.
این میکروفون برای استفاده روی استیج، ضبط در استودیو، ضبط پادکست و هر کاربرد دیگری که نیاز به اتصال میکروفون به استند دارد مناسب است.

داینامیک
وکال، ساز آکوستيک، اور هد درام، آمپ گيتار الکتريک
کنون/XLR
30 هرتز تا 18000 هرتز
280 اهم
421 گرم
گلوئی میکروفن ، لرزه گیر ، جعبه پلاستیکی ، دفترچه راهنما

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :