میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG D58c

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

TG D58c

میکروفن کندانسر درام بیرداینامیک مدل TG-D58C به‌صورت تخصصی و ویژه برای صدابرداری و برداشت درام طراحی و تولید شده است.
این میکروفون با مشخصات فنی پیشرفته و حساسیت بالا می‌تواند به‌خوبی از پس ضبط سازهای کوبه‌ای از اسنر و تام، انواع پرکاشن و ادوات کوبه‌ای برآید.
الگوی قطبی کاردیود به خوبی صدای اطراف را می‌پوشاند و صدای اصلی را با تمام جزییات ثبت می‌کند. این محصول به آسانی توسط گیره‌ی درنظر گرفته شده بر روی ادوات مختلف نصب می‌شود.
از مشخصات این میکروفون می‌توان به فرکانس پاسخ گویی30 هرتز تا 20000 هرتز، فرکانس پاسخ گویی30 هرتز تا 20000 هرتز، امپدانس خروجی200 اهم، نسبت سیگنال به نویز 59 دسی بل، بیشینه خروجی140 دسی‌بل اشاره کرد.

مناسب برای صدابرداری از اسنر و تام
کاندنسر
کاردیود
30 هرتز تا 20000 هرتز
200 اهم
کنون/XLR
140 گرم
گیره مخصوص MKV 87 و کیف

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :