میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG I57c

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

TG I57c

میکروفون بیرداینامیک مدل TG I57c برای صدابرداری از ساکسیفون، ترومپت، ترومبون و فلوت مناسب است. این میکروفون با عملکردی در سطح بالا، تمام جزییات صدا را ثبت می‌کند.
همچنین با سطح فشار صوتی بالا و کمترین اعوجاج در هنگام ضبط، دستیار قابل‌ اعتمادی برای شما به‌حساب می‌آید. الگوی کاردیود تک‌جهته به‌ خوبی از پس فیلتر فرکانس‌ و صداهای ناخواسته برمی‌آید.
زانویی قابل‌انعطاف و گیره‌ی تعبیه‌ شده روی این محصول، آن را برای نصب آسان و سریع روی هر ساز بادی آماده کرده است. از ویژگی‌های این میکروفون می‌توان به ساختار کاندانسر با حساسیت بالا و الگوی کاردیود با صدایی شفاف و بی‌نقص در رنج فرکانسی 30 هرتز تا 20 کیلوهرتز، پاپ فیلتر مجزا جهت جلوگیری از برخورد مستقیم صدای باد یا صداهای ناخواسته‌ی دیگر با دیافراگم، کلیپس فلزی جهت نصب روی انواع ساز با دوام بالا و سازگاری با تمامی نرم‌ افزارها اشاره کرد.

ساز آکوستيک
کاندنسر
کاردیود
30 هرتز تا 20000 هرتز
38.1- دسي بل
64 گرم
گیره، کابل، کیف

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :