میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG I57c

1,950,000 تومان

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

کندانسر
ساز آکوستيک
30 هرتز تا 20000 هرتز
38.1- دسي بل
کاردیود
64 گرم
گیره، کابل، کیف

TG I57c

میکروفون بیرداینامیک مدل TG I57c برای صدابرداری از ساکسیفون، ترومپت، ترومبون و فلوت مناسب است. این میکروفون با عملکردی در سطح بالا، تمام جزییات صدا را ثبت می‌کند.
همچنین با سطح فشار صوتی بالا و کمترین اعوجاج در هنگام ضبط، دستیار قابل‌ اعتمادی برای شما به‌حساب می‌آید. الگوی کاردیود تک‌جهته به‌ خوبی از پس فیلتر فرکانس‌ و صداهای ناخواسته برمی‌آید.
زانویی قابل‌انعطاف و گیره‌ی تعبیه‌ شده روی این محصول، آن را برای نصب آسان و سریع روی هر ساز بادی آماده کرده است. از ویژگی‌های این میکروفون می‌توان به ساختار کاندانسر با حساسیت بالا و الگوی کاردیود با صدایی شفاف و بی‌نقص در رنج فرکانسی 30 هرتز تا 20 کیلوهرتز، پاپ فیلتر مجزا جهت جلوگیری از برخورد مستقیم صدای باد یا صداهای ناخواسته‌ی دیگر با دیافراگم، کلیپس فلزی جهت نصب روی انواع ساز با دوام بالا و سازگاری با تمامی نرم‌ افزارها اشاره کرد.

تاریخچه beyerdynamic

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.

در سال ۱۹۶۶، میکروفون E1000 توسط گروه BEATLES در تور موسیقی در کشور آلمان مورد استفاده قرار گرفت. سپس در سال ۱۹۷۶، هدفون های الکترواستاتیک سری ET1000 در آلمان تولید شد.
دستاورد بزرگ بعدی شرکت بیر در سال ۱۹۸۵ بود که منجر به تولید میکروفون MC740 که مجهز به دکمه تنظیم پترن بود. در این زمان بود که این شرکت به یکی از بزرگترین و کامل ترین شرکت های تولید محصولات صدا تبدیل شد.
شرکت بیر در سال ۱۹۸۸ از هدست های DT108/DT109 در مسابقات المپیک سئول کره استفاده کرد. یکی دیگر از مهمترین دستاورد های این شرکت در سال ۱۹۹۵ در نمایشگاه فرانکفورت آلمان با معرفی اولین سیستم بی سیم PLL synthesised UHF رقم خورد.

سال ۱۹۹۸ نیز با اتفاقات مهمی از جمله معرفی سیستم های کنفرانس دیجیتال همراه بود. در سال ۲۰۰۱، سیستم های کنفرانس دیجیتال شرکت BEYER ، با پیشرفت چشمگیری همراه بود هم از جهت عملکرد بی سیم و هم از جهت امنیت بالای اطلاعات، به دلیل کد گذاری پیشرفته داده ها. در سال ۲۰۰۲، این شرکت مدل های جدیدی از میکروفون با مفصل قابل انعطاف را معرفی کرد.
آینده شرکت بیر با معرفی هدفون های بی سیم برای صنایع هواپیمایی و نظامی ادامه یافت. علاوه بر این، محصولات بی نظیر و فعالیت های گسترده و نوآوری های وسیع این شرکت از آن زمان تا کنون، ادامه یافت تا اینکه در سال ۲۰۱۴ این شرکت سالگرد ۹۰ سالگی خود را جشن گرفت.