میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG L55c

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

TG L55c

میکروفن یقه‌ای بیرداینامیک مدل TG L55C مناسب برای گزارشگران، خبرنگاران و سخنرانی زنده و استودیویی طراحی و عرضه شده است. این میکروفون کندانسر با الگوی قطبی چند جهته امنی مناسب برای صدابرداری از چند جهت مختلف است.
این میکروفون کندانسر با پاسخگویی فرکانسی کامل 20 تا 20000 هرتز محدود‌ه‌ی باس، تریبل و میدرنج قابل توجهی برای صدابرداری برای شما فراهم ‌می‌کند.
این میکروفون با خاصیت مقاومت در برابر آب و رطوبت برای محیط‌ های مرطوب و بارانی مناسب است. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به وزن کم 27 گرم، کندانسور چند وجهی، ضدآب، فرکانسی پاسخگویی کامل و بسیار کوچک و دقیق اشاره کرد.

وکال، سخنراني
کاندنسر
اومنی
20 هرتز تا 20000 هرتز
1000 اهم
دارد
دارد
ندارد
27 گرم

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :