میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG I52d

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

رسانه تصویری

TG I52d

میکروفن گیره‌ای بیرداینامیک مدل TG-I52D مناسب برای صدابرداری از ساز‌های بادی طراحی و عرضه شده است. این میکروفون داینامیک با الگوی قطبی هایپر کاردیود ساخته شده است و برای صدابرداری از سازهای بادی برنجی و چوبی، درام و انواع آمپلی‌فایر است.
این میکروفون داینامیک با پاسخگویی فرکانسی 40 تا 12000 هرتز محدود‌ه‌ی باس و میدرنج قابل توجهی برای صدابرداری ساز برای شما فراهم ‌می‌کند.
این میکروفون با 3 برابر کردن فرکانس‌های بالا صدایی شفاف همرا با جزییات فراوان ثبت می‌کند که جذب صداهای خارج از محور اصلی را به حداقل می‌رساند.

ساز آکوستيک، اور هد درام
داینامیک
40 هرتز تا 12000 هرتز
200 اهم
-58 دسي بل
کنون/XLR
62 گرم
کابل، گیره و کیف

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :