میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG I50d

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

TG I50d

ميکروفن دايناميک بيردايناميک مدل TG-I50D مناسب برای صدابرداری از انواع ساز‌های بادی و زهی است. این میکروفون داینامیک با الگوی قطبی کاردیود صداهای مزاحم را به‌خوبی دفع می‌کند و صدایی گرم و شفافی را برای شما ثبت می‌کند.
این میکروفون مناسب برای صداهای اورهد همچون سازهای بادی برنجی، درام و انواع آمپلی‌فایر است. این میکروفون داینامیک با پاسخگویی فرکانسی 50 تا 17000 هرتز محدود‌ه‌ی قابل‌ توجهی را برای صدابرداری ساز برای شما فراهم ‌می‌کند.
مکانیزم ضد شوک داخلی این میکروفون تقریباً تمام نویزهای حاصل از تکان‌های مکانیکی را حذف می‌کند.
پاپ فیلتر داخلی و بسیار قدرتمند TG-I50D حتی در فاصله‌ی بسیار نزدیک هم شما را از هرگونه محافظ خارجی در برابر دیستورشن حاصل از ادای حروف انسدادی بی‌نیاز می‌کند.
این میکروفون از الگوی قطبی کاردیود کلاسیک بهره می‌برد که جذب صداهای خارج از محور اصلی را به حداقل می‌رساند.

ساز آکوستيک، آمپ گيتار الکتريک، پيانو
داینامیک
کاردیود
50 هرتز تا 17000 هرتز
600 اهم
-52 دسي بل
کنون/XLR
258 گرم
گیره میکروفون، کیف

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :