میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TGV56c

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

محصولات مشابه

TGV56c

میکروفون بیرداینامیک مدل TG V56C یکی دیگر از اعضای مجموعه ی Touring gear است. کپسول استفاده شده در این میکروفون از نوع کندانسر خازنی با الگویی پر کاربرد کاردیود است.
الگوی کاریود یکی از رایج‌ترین الگوهای قطبی است. این الگوی قطبی بیشترین جذب و حساسیت را در زاویه 130 دیجه ای جلوی میکروفون دارد و می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها جهت ضبط از روبروی یک منبع فرکانسی مستقیم باشد.
امپدانس 190 اهمی این میکروفون نویز را به حداقل رسانده و با وسعت پاسخگویی 40 تا 20000 هرتز مناسب برای صدای وکال درنظر گرفته شده است.

وکال
کاندنسر
کاردیود
40 هرتز تا 20000 هرتز
190 اهم
کنون/XLR
275 گرم
گیره میکروفون، کیف

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :