میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TGV50

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

محصولات مشابه

TGV50

میکروفون بیرداینامیک مدل TGV50d عضوی از خانواده Touring gear کیفت مناسب را با قیمتی مقرون ‌به ‌صرفه در اختیار کاربران می گذارد. کیفیت خوب صدا و فرکانس پاسخگویی گسترده همچنین طراحی مقاوم و زیبا این میکروفون را به یک انتخاب مقرون‌به‌صرفه تبدیل کرده است. ترکیبی از طراحی براق و ساخت ساز زمخت ان را مناسب برای اجرای صحنه کرده است.
این میکروفون با الگوی قطبی کاردئود زاویه ۱۳۰درجه‌ای برای اجرا در اختیار شما می‌گذارد که می‌توان به اجرای دو نفر هم‌زمان با یک میکروفن اشاره کرد.
به‌دوراز هر دانش فنی می‌توانید با ساده‌ترین پیش تقویت‌کننده (آمپلی) این میکروفون را روشن و از استفاده از آن لذت ببرید. برای اقتصادی کردن بیشتر این محصول فاقد سوییچ روشن/خاموش است.
این میکروفون با رنج فرکانسی ۵۵ هرتز تا ۱۵ کیلوهرتز گستره‌ی فرکانسی مطلوبی را در ختیار شما می گذارد، امپدانس ۶۰۰ اهمی این میکروفون را می توان بارزترین نقطه ‌ضعف دانست چون در استفاده از کابل‌های بلند عملکرد خوبی نخواهد داشت و تولید نویز بیشتری می‌کند.

داینامیک
وکال، سخنراني
کنون/XLR
50 هرتز تا 17000 هرتز
52.5- دسي بل
600 اهم
کاردیود
270 گرم
گلوئی میکروفن ، کیف ، دفترچه راهنما

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1398/12/09 Mohamad Hasan Ghamarian

سلام
برای کار هیت مداحی سخرانی جواب میده؟

پاسخ دیجی صدا:
سلام
این مدل کیفیت خوبی دارد اما برای کاربری مد نظر شما خیلی پرطرفدار نمی باشد.

1399/05/02 توحید افتخارنژاد

برای گرفتن صدای جمعیت چطوره؟
از پاور ۴۸ولت باید استفاده شود؟

پاسخ دیجی صدا:
سلام
برای ضبط صدای جمعیت از میکروفن کاندانسر استفاده کنید بهتره چون حساسیت این میکروفن بیشتر است.خیر این مدل داینامیک است و نیازی به فانتوم پاور ندارد.