پاور میکسر اکوچنگ ECHO-CHANG EMX5000USB

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ECHO-CHANG

پاور میکسر

پاور میکسر یکی از اصلی ترین تجهیزاتی است که در سیستم صوتی به کار برده می شود. پاور میکسر امکانات بیشتری در مقایسه با میکسرهای معمولی دارد. به طور کلی یک میکسر صدا وظیفه تنظیم، ترکیب، پردازش و کنترل صوت را بر عهده دارد، اما پاور میکسر علاوه بر اینها از قابلیت تقویت صدا پیش از انتقال آن به بلندگوها نیز برخوردار است. به عبارت دیگر، پاور میکسر نوعی میکسر دارای پاور (Powerd Mixer) یا تقویت کننده است. این پاور باعث می شود تا در هنگام اجرای زنده، سیستم صوتی نیازی به آمپلی فایر جهت تقویت صدا نداشته باشد.
احتمالا با این توصیفات متوجه نوع کاربری پاور میکسر شده اید، همان طور که حدس می زنید پاور میکسر مناسب اجراهای زنده است، آن هم در شرایطی که از بلندگوها و مانیتور پسیو استفاده شده باشد. در این موقعیت با استفاده از پاور میکسر دیگر نیازی به حمل و راه اندازی آمپلی فایر مجزا به منظور تغذیه بلندگوها وجود ندارد. با استفاده از پاور میکسر نباید نگران امکانات و قابلیت های آن باشید چرا که پاور میکسرها ضمن پشتیبانی از اغلب توانمندی های مورد نیاز، قادرند اکثر فعالیت های یک میکسر را انجام دهند. همچنین به علت برخورداری پاورمیکسر از آمپلی فایر، جابجایی تجهیزات و انجام تنظیمات لازم برای راه اندازی سیستم صوتی ساده تر و سریع تر می شود.ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1401/08/14

سلام ما یه 5000خریدم پدر مارا در آورده 20دقیقه میخونه نمیدونم چیش میسو زه در کل دستگاه خوبی نیست دنیا خرج گذاشته ام کجا ببریم

بسیار بد

اففتضاحححح به تمام معنا

بسیار میکسر خوبی است در حد دایناکورد مدلهای اولیش خر خر م یکرد کدلهای جدیدش حرف نداره

قدرت دستگاه نسبت به قیمت خیلی عالیه.
افکتور بسیار ضعیفی داره مداح حتما باید با میکروفون فاصله داشته باشه یا صداش رو بالا نبره وگرنه صدا بهم میریزه

تا مداح صداشو میبره بالا صدای تکرار اکو خر خر میکنه اصلا افکتش بهم میریزه

اقا تو دستگاه داد بزنی کلا اکوش خرخر میکنه در کل اپشن خوبی نسبت به بقیه چنگا داره ولی ضعیفه