TGV70s

میکروفون بیرداینامیک مدل TG V70D یک محصول با کیفیت و حرفه‌ای برای خوانندگان صحنه و سخنرانان حرفه ای است. این محصول با الگوی قطبی هایپرکاردیود تمام نویز و صداهای مزاحم اطاف را به خوبی فیلتر می‌کند.
از ویژگی‌های خوب این محصول می‌توان به صدایی قدرتمند و ارائه باسی حجیم، که به حمایت از صداهای لاغز و زیر می‌پردازد اشاره کرد. محدوده فرکانسی مناسب برای هر وسعت صدایی این میکروفون را به یک انتخاب ایده‌آل تبدیل کرده است. تکنولوژی هدایت صدا (SCT) از تولید نویز‌های ناخواسته همچون کشیده شدن دست روی آن و یا نویز ایجاد شده در اثر تکان خوردن جلوگیری می‌کند.
کیفیت خوب صدا و فرکانس پاسخگویی گسترده و همچنین طراحی مقاوم و زیبا این میکروفون را به یک انتخاب مقرون به صرفه تبدیل کرده است. ترکیبی از طراحی براق و ساخت ساز زمخت ان را مناسب برای اجرای صحنه کرده است.
به دور از هر دانش فنی می توانید با ساده ترین پیش تقویت کننده (آمپلی) این میکروفون را روشن و از استفاده از آن لذت ببرید. این میکروفون با رنج فرکانسی 25 هرتز تا 18 کیلو هرتز گستره ی فرکانسی مطلوبی را درا ختیار شما می گذارد.

داینامیک
وکال، سخنراني
کنون/XLR
25 هرتز تا 18000 هرتز
280 اهم
345 گرم
گیره میکروفون، کیف

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

عالی.همون میکروفونی که بنی فاطمه استفاده میکنه.