پایه میکروفن ایستاده هرکولس HERCULES MS632B

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

HERCULES STANDS

اگر به دنبال يک پايه ميکروفون بوم‌دار، با دوام و کيفيت بالا هستيد که کاربري بسيار آسان و راحتي نيز داشته باشد، هرکولس براي شما هديه‌ ويژه ‌اي دارد. پايه ميکروفون بوم ‌دار هرکولس مدل MS632B علاوه بر اين که به سه پايه‌ بسيار محکم و بادوامي با شعاع 34 سانتي‌متر از جنس آلومينيوم دايکست مجهز شده، از برخي ابداعات نوآورانه‌ هرکولس نيز برخوردار است.
گيره‌ي نگهدارنده‌ي ميکروفون اين پايه به سيستم Quik-N-EZ مجهز شده که کار متصل يا جدا کردن ميکروفون را به سادگي با جابجا کردن يک اهرم کوچک ممکن مي‌سازد. اين گيره با هولدرهاي 5/8 و 3/8 اينچي و ميکروفون‌هاي سايز 20 تا 35 ميلي‌متري سازگار است. گيره‌ي بوم جديد دو کاره‌ي اين پايه اجازه مي‌دهد به طور همزمان زاويه و طول بوم را تنظيم کنيد. بوم MS632B طولي برابر با 78 سانتي‌متر دارد.
MS632B همچنين به سيستم تنظيم ارتفاع سريع Quik-N-EZ نيز مجهز است که شما را قادر مي‌سازد تنها با استفاده از يک دست ارتفاع پايه را تغيير دهيد. ارتفاع اين پايه از 111.5 تا 168 سانتي‌متر تغيير مي‌کند.
وزن اين پايه تنها 2.97 کيلوگرم است و در حالت تا شده با ابعادي معادل 9.5 × 26.6 × 96.5 سانتي‌متر به راحتي مي‌توانيد آن را حمل کنيد.

بخش سوال و جواب درباره محصول :