بلندگو اکتیو اف بی تی FBT HIMAXX 60A

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

FBT

رسانه تصویری

اکتیو
15
1
2700
کنون/XLR
40Hz-20kHz
129
90
60
42
39
75
28.3

اسپیکر اکتیو یا پسیو؟ کدام را انتخاب کنم؟

بلندگو اکتیو یا پسیو بلندگو اکتیو برای افرادی مناسب هستند که نمی­ خواهند برای سیستم­های PA خود یک یا چند آمپلی فایر اختصاصی تهیه کنند؛ آمپلی فایرها مستقیما در جعبه ی این اسپیکرها جای گرفته ­اند. استفاده از باندهای PA اکتیو بدین معناست که استفاده از میکسر بدون آمپلی فایر نیز برای شما امکان­پذیر است. اسپیکر اکتیو برای نوازندگانی که در اجراهای کوچک و سایر مراکز موسیقی می­ نوازند، یک انتخاب عالی هستند. قابلیت حمل و نقل این بلندگوها بیشتر و دردسر­های نصب آن­ها کمتر است.
نکته اینجاست که انعطاف­ پذیری و کنترل بلندگو اکتیو در یک سیستم صوتی نسبت به حالت بلندگوها و آمپلی فایر مجزا کمتر است. معمولا، بزرگترین سیستم­های بلندگو که برای فضاهای کاری بزرگتر طراحی می ­شوند از نوع پسیو هستند. به همین دلیل، بسیاری از مهندسین حرفه­ ای صدا استفاده از بلندگو پسیو را ترجیح می­ دهند. زیرا با پیکر­ بندی و مکان ­یابی محل قرارگیری این بلندگوها، میتوان صدای خروجی آن­ها را در یک محیط خاص بهینه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1398/09/08 ابوالفضل محمدی

با سلام.ممنون بابت همه چیز
میخاستم ببینم اصالت برند FBTرو چگونه از ظاهر کالا تشخیص بدیم.؟
اصل و یا کپی بودنش
بازهم ممنون

پاسخ دیجی صدا:
سلام
در کل تشخیص اصالت بسیاری از کالاها با توجه به اینکه نمونه های تقلبی بسیار شبیه به نمونه های اصلی تولید می شوند برای مصرف کننده سخت است.لذا بهترین روش خرید از جای معتبر و مطمئن است و از فروشنده درخوئاست کنید که در فاکتورتون قید شود که کالا به شرط اصل بودن به فروش می رسد.

سلام
قیمت این دستگاه چن هست ؟

عایبه از نظر کیفیت قدرت ول قیمتش خیلی زیاده