ست بلندگو و آمپلی فایر وارفیدل Titan 15Z × 4 + CPD 3600

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

Wharfedale Pro

تاریخچه WHARFEDALE

وارفیدل در سال 1932 توسط گیلبرت بریگز تأسیس شد و ابتدا تولیدکننده بلندگوهای Hi-Fi بود که برندی بسیار مشهور است. گیلبرت بریگز اولین بلندگوی خود را در شهر بازاری دنجی واقع در دره رودخانه وارف ساخت. منطقه‌ای که امروز با عنوان «وارفیدل» که محل تولد یکی از بزرگترین برندهای بلندگو است، شناخته می‌شود. استعداد او در تولید بلندگو، نه تنها به لطف دانش فنی، بلکه به اشتیاق او به موسیقی مربوط می شود. خودش پیانیست قابلی بود.
اولین تولیدات او جایزه‌ی اول و دوم مسابقه‌ی انجمن رادیوی بردفور بود و محصولات Hi-Fi وارفیدل، تا به امروز جوایز زیادی را از آن خود کرده اند. وارفیدل به عنوان برند Hi-Fi مبتکر این حوزه شناخته شده است و یکی از اولین بلندگوهای 2WAY را در سال 1945 تولید کرد و با پیتر واکر از شرکت کواد همکاری کرد و تکنولوژی کواد الکترونیکز و فناوری بلندگوهای وارفیدل را با هم ترکیب کردند.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1401/10/23 مهری محمدزاده

سلام چند وات یا چند ولت است ؟ بلوتوث و فلش هم متصل می شود ؟ قسطی حداکثر چه مدت است ؟ متشکرم

پاسخ دیجی صدا:
سلام دوست عزیز
توان موثر هر بلنوگو 700 وات است و به طور مستقیم بلوتوث و فلش نمیشود به این تیپ بلندگو زد و حداکثر شرایط اقساطی 24 ماه است.

1401/11/22 صادق محمدی

سلام این قیمت که زدید برای چهار بلندگو و یک پاور است

پاسخ دیجی صدا:
سلام
این قیمت برای یک عدد بلندگو است که برای به دست آمدن قیمت پکیج باید قیمت را در تعداد بلندگوها ضرب کنید تا قیمت ست (به همراه آمپلی) مشخص شود.