میکسر الن اند هیت ALLEN & HEATH GL2800 32CH

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ALLEN&HEATH

الن اند هیت ALLEN & HEATH

میکسر الن اند هیت از جمله میکسرهای موجود در بازار ایران است. تصمیم گرفتیم امروز درباره خرید میکسر الن اند هیت توضیحاتی را برای شما آماده کنیم تا شناخت بیشتری از این سازنده و محصولات آن بدست آورید.

الن اند هیت یک کمپانی انگلیسی است که به طور خاص در زمینه ساخت کنسول های میکس صدا فعالیت می کند. این شرکت انواع سیستم های صوتی قابل استفاده برای محیط های صنعتی و انواع دی جی میکسر برای کلوپ های موسیقی را نیز تولید می کند. تأسیس الن اند هیت به سال 1969 میلادی باز می گردد. در دهه 1970 این کمپانی یک کنسول میکس سفارشی برای گروه پینک فلوید ساخت. در سال 1991 هولدینگ هارمن (Harman International) که مالک شرکت هایی چون ساندکرافت، لکسیکون و ... است، کمپانی الن اند هیت را خرید. تا سال 2001 گردش مالی این کمپانی ده برابر شده بود. در همین سال مالکیت الن اند هیت نیز تغییر کرد. در سال 2006 گردش مالی آن به 15 میلیون پوند رسید و در سال 2008 به هولدینگ دی اند ام (D&M Holdings Inc) فروخته شد. در سال 2013 مالکیت شرکت الن اند هیت به یک شرکت سهامی خصوصی واگذار شد.

انواع میکسر الن اند هیت با به­ روزرسانی ویژگی هایی مختلفی همراه بوده اند و در برخی موارد این سازنده پیشگام بوده است. برای مثال این شرکت جزء اولین سازنده هایی بود که میکسرهای کوچکی با 6 کانال و 2 خروجی تحت عنوان مینی میکسر به بازار عرضه کرد. میکسر الن اند هیت CMC نخستین کنسولی بود که از میکروپروسسور برای تلفیق کردن قابلیت MIDI در آن استفاده می شد. در میکسر الن اند هی... .
ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :