میکروفن بی سیم هدمیک سنهایزر Sennheiser EW D1-ME3

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

تک کانال هدمیک
دیجیتال
2.4GHz
OLED
کندانسر
20Hz-20kHz
کاردیود

تکامل بی سیم D1
سری D1 ترکیبی از نوآوری دیجیتال با درخشندگی کپسول های میکروفن سنهایزر است.

تکنولوژی نسل بعدی. یک سیستم انقلابی
0 یا 1، روشن یا خاموش، در واقع سیستم بی سیم D1 یک سیستم انتقال صدا به صورت دیجیتال است که باعث تولید نهایت کیفیت صدا می شود. زمانی که نیاز به سادگی و درخشندگی دارید، سیستم جدید D1 به کمک شما می آید و برای اجرای هر برنامه زنده ای انتخابی درجه یک است. به کمک این سیستم می توانید تا 15 خط خروجی به طور موازی اجرا کنید و به طور مستقل حساسیت هر فرستنده را تنظیم کنید. نتیجه ارائه Dynamic و Relax بیشتر است.

لمس یک دکمه. همه چیز تنظیم شده است.

انتقال صدای بی سیم به صورت دیجیتال، هرگز به این آسانی نبوده است. دکمه را لمس کنید و از محدودیت کابل ها رها شوید. در عرض چند ثانیه، سیستم بهترین فرکانس ها را پیدا می کند و حداکثر 15 لینک دیگر را فراهم می کند. سیستم کنترل خودکار، حساسیت سیگنال را کاملا تنظیم می کند. اگر می خواهید این کنترل را انجام دهید، می توانید با استفاده از برنامه iOS این پیکربندی را انجام دهید.

چیزی بین شما و موسیقی شما وجود ندارد.

با ew D1 نگران تداخل با فرکانس های اطراف خود نباشید. این سیستم کانال های رادیویی شما را 133 بار در ثانیه بررسی می کند و سریع به تغییرات پاسخ می دهد تا صدای خود را به گوش شما برساند. در صورت نیاز، D1 حتی می تواند قدرت انتقال را تقویت کند تا سیگنال شما قوی ترین در محدوده در عرض یک ثانیه باشد. اگر بخواهید مقایسه کنید، پلک زدن چشم 20 بار طولانی تر است. در عین حال و هم زمان ، codec با کیفیت بالا و به کمک aptX Live سیگنال شما را از طریق مکانیزم های نرم افزاری پیشرفته محافظت می کند.

صداهای آشنا.

چه عاملی باعث می شود که صدای D1 ویژه باشد؟ شما در مقایسه با اتصال یک میکروفن سیم دار هیچ تفاوتی نخواهید شنید. به کمک aptX Live codec تا زمانی که نمونه برداری به کیفیت CD نرسیده باشد، حتی در سخت ترین شرایط محیطی، محدودیت خود را دارد. با انتخاب گسترده ای از کپسول های تکامل یافته شرکت سنهایزر، ew D1 صدایی پویا و بالاتر از استانداردهای مورد نظر ارائه می دهد. در عین حال EQ و de-esser به عنوان استاندارد با تمام مجموعه ها تنظیم می شود.

Vocal Sets

ست های میکروفن های بی سیم سنهایزر آن کیفیتی که در اجرای زنده و بر روی استیج نیاز دارید به شما عرضه می کند. شما می توانید بین دو کپسول متفاوت انتخاب کنید که هر کدام از آن ها ساعت های طولانی در کنسرت های سراسر جهان استفاده شده است. زمانی که منابع صدا در پشت سر شما قرار دارد و یا زمانی که مانیتورها عمدتا در مقابل شما هستند استفاده از الگوی قطبی کاردیود توصیه می شود که کپسول e835 این خاصیت را دارد. کپسول e845 به طور خاص برای خوانندگان انفرادی و در سطح بلندتر صدا مناسب است.
نمایش تمام مدل های سری D1

Capsules

شما می توانید فرستنده خود را با هر کپسول دلخواه از شرکت سنهایزر ترکیب کنید که این یک راه حل متناسب با صدای شما است.

e 835 - Everything else is just standard
e 845 - More focus. More presence
e 865 - Sensitive for every Nuance
e 935 - Extends every Voice
e 945 - Presence all the Way to the Peak
e 965 - Live Sound on the Highest Level
نمایش تمام مدل های سری D1

Headmic Set

سری D1 مجهز به ست میکروفن هدمیک نیز می باشد که هنرمند به کمک آن می تواند با آزادی عمل بیشتری به کار خود بپردازد. پوشش در میکروفن هدمیک نیز فوق العاده است.
نمایش میکروفن هدمیک سنهایزر مدل ME3

Lavalier Set

اگر با سیستم D1 نیاز به میکروفن یقه ای داشتید، نگران نباشید. این مورد نیز برای شما فراهم است که می توانید از آن در تئاتر، سخنرانی و یا هر مورد دیگری استفاده کنید.
نمایش میکروفن یقه ای سنهایزر مدل ME2

Wireless System Remote (WSR) App

برنامه WSR، دستگاه iOS شما را به یک کنترل از راه دور عملیاتی برای دستگاه دیجیتال بی سیم الکترونیکی D1 و SpeechLine DW تبدیل می کند.

تاریخچه SENNHEISER

شرکت سنهایزر در سال 1945 ، فقط چند هفته پس از پایان جنگ جهانی دوم، توسط Fritz Sennheiser و هفت مهندس دیگر که همگی از دانشگاه هانوفر آلمان فارغ التحصیل شده بودند، در یک آزمایشگاه تاسیس شد و آن را به نام آزمایشگاه W نام گذاری کرد.
اولین محصول تولیدی آنها یک ولت متر بود. در سال 1946 سنهایزر شروع به ساخت میکروفن با مدل DM1 کرد و در سال 1947 با DM2 شروع به توسعه کرد.
تا سال 1955، این شرکت 250 کارمند داشت و تولید محصولات بسیاری از جمله تجهیزات ژئو فیزیکی ، میکروفن DM4 ، میکسر و هدفون های مینیاتوری مغناطیسی را آغاز کرد.
آزمایشگاه W در سال 1958 به نام SENNHEISER ELECTRONIC نامگذاری شد.

در سال 1968 سنهایزر نخستین هدفون پشت باز در جهان را تولید کرد. معرفی هدفون های پشت باز روی بازار هدفون تاثیر گذار بود زیرا آنها توانستند صدای طبیعی بیشتری را که بسیاری از کاربران ترجیح می دادند، تولید کنند.
در سال 1980 شرکت سنهایزر تولید هدست برای شرکت هواپیمایی لوفت هانزا را آغاز کرد. شرکت سنهایزر در اوایل دهه هشتاد میلادی شروع به تولید میکروفن های بی سیم مدرن کرد. همان زمانی فریتز سنهایزر بنیانگذار آن ، شرکت را به پسر خود یعنی جرگ سنهایزر تحویل داد.
در سال 1987 شرکت سنهایزر برنده جایزه اسکار برای میکروفن شات گان MKH816 شد.

در سال 1931،Georg Neumann که در برلین میکروفن های استودیویی تولید می کرد، بخشی از شرکت سنهایزر شد. در سال 1996 شرکت سنهایزر برنده جایزه EMMY برای پیشرفت در فناوری میکروفن بی سیم RF شد.
از آن زمان سنهایزر سنت خود مبنی بر تولید محصولات صوتی با فناوری و کیفیت بالا را تا به امروز حفظ کرده است. بنیانگذار این شرکت پروفسور فریتز سنهایزر در سال 2010 فوت کرد.

راهنمای خرید میکروفن

چرا میکروفن بی سیم؟

میکروفن های بی سیم دارای مزایای زیادی هستند که یکی از آنها آزادی حرکت بر روی صحنه است، بدون آنکه نیازی به استفاده از کابل میکروفن باشد. میکروفن های بی سیم می توانند سریع تر راه اندازی شوند و به کم کردن تعداد کابل های میکروفن، پایه میکروفن و مانیتور های موجود در صحنه که باعث شلوغی می شوند، کمک می کند و سخنرانان، هنرمندان و مجریان به راحتی می توانند بر روی صحنه حرکت کنند. البته مزایای میکروفن بی سیم محدود به اجرای صحنه نیست. سیستم های بی سیم در عبادت گاه ها، سالن های همایش و آمفی تئاتر، و استادیوم های ورزشی استفاده می شوند. با بهبود کیفیت صدا در میکروفن های بی سیم و اطمینان از پایداری آنها و مقرون به صرفه بودن، میکروفن های بی سیم در سال های اخیر به طور چشمگیری محبوب شده اند.

ادامه مطلب

در این راهنما ما شما را با انواع سیستم های میکروفن های بی سیم و ویژگی های آنها برای انتخاب هوشمندانه و صحیح، آشنا می کنیم.

اجزای سیستم میکروفن بی سیم

فرستنده های میکروفن دستی

فرستنده های BODY PACK

تاریخچه سیستم های صوتی بی سیم

چندین فرد و شرکت مختلف ادعا می کنند که اولین سیستم میکروفن بی سیم را ابداع کرده اند. اولین کیت های سیگنال بی سیم در اواسط دهه ۱۹۴۰ در برخی مجلات مانند Science Papular و Mechanics Popular منتشر شد.
از اواخر دهه ۴۰ میلادی تا اوایل دهه ۵۰، گیرنده های مختلف میکروفن های بی سیم به وجود آمد که سیگنال را با استفاده از فرکانس های رادیویی پخش می کردند. این سیستم ها به صورت پراکنده در رویداد های هنری و ورزشی ظاهر شد.
برادران شور (shure) ادعا می کنند که اولین سیستم میکروفن های بی سیم را با نام Vegabond ساخته اند که این سیستم با برد بسیار محدودی در حدود ۵ متر عمل می کرد.

ادامه مطلب

پهنای باندی UHF یا VHF

تقریبا تمام سیستم های بی سیم بر روی برد های VHF (very high frequency) و یا UHF (ultra high frequency) عمل می کنند. سیستم های بی سیم VHF در محدوده ۱۷۴ تا ۲۱۶ مگا هرتز و سیستم های UHF در محدوده ۴۷۰ تا ۸۰۵ مگا هرتز عمل می کنند. به طور سنتی، سیستم های UHF از کیفیت بالا تری برخوردارند و شهرت آنها به دلیل داشتن محدوده فرستنده بیشتر و تداخل کمتر با امواج تلویزیونی است. همه اینها نیاز به شرایطی هم دارند. سیستم های مبتنی بر UHF اجازه می دهند تا فرستنده قدرت بیشتری داشته باشد اما این بدان معنا نیست که هر سیستم UHF دارای قدرت بیشتری نسبت به یک سیستم VHF باشد. برای تداخل کمتر، این وضعیت تغییر می کند. به عنوان مثال بخش هایی از محدوده UHF به ارتباطات ایمنی عمومی و پخش تلویزیونی دیجیتال مربوط می شود. همچنین بالاترین طیف محدوده UHF (بالاتر از ۹۰۰ مگاهرتز) یک محدوده وسیع برای تلفن های بی سیم، درب پارکینگ و رادیو است. بنابراین برای میکروفن بی سیم توصیه نمی شود زیرا احتمال وقوع مشکلات بسیاری وجود دارد. فناوری پردازش سیگنال دیجیتال نقش مهمی در برخورد با تداخل بازی می کند که در ادامه به آن می پردازیم.

ادامه مطلب

سیستم های وایرلس آنالوگ و دیجیتال

عملکرد و ویژگی رسیور های بی سیم

انتخاب فرکانس خودکار

ایر مانیتور بی سیم

مواردی که باید در مورد انتخاب صحیح میکروفن بی سیم بدانیم

  • کجا می خواهید از آن استفاده کنید
  • اگر قصد استفاده از آن را در یک مکان ثابت دارید، شرایط بسیار ساده است. فقط مطمئن شوید که سیستم بی سیم بر روی فرکانس UHF و VHF با فرکانس آنتن پخش تلویزیون محلی و یا سایر دستگاه های بی سیم که در محل و در نزدیکی آن استفاده می شود، تداخل نکند.
  • اگر قصد استفاده در شهر ها و اماکن مختلف را دارید، یک سیستم Frequency Agility به شما کمک می کند تا با شرایط محلی تطبیق پیدا کنید. انتخاب فرکانس خودکار فرآیند را ساده تر می کند.
  • چه تعداد سیستم بی سیم مورد استفاده قرار خواهد گرفت؟ اگر پاسخ شما یک است، نیازی به مدیریت چند سیستم نیست.
  • اگر قصد دارید از دو یا چند سیستم بی سیم استفاده کنید، هر کدام با فرکانس های مختلف کار می کنند. این فرکانس ها باید با توجه به اینکه مانع از دخالت با یکدیگر شوند، انتخاب شوند.
  • سیستم های پیشرفته به صورت خودکار به انتخاب فرکانس های سازگار کمک می کنند. سیستم های UHF و VHF معمولا در کنار یکدیگر بدون مسئله تداخل کار می کنند.

ادامه مطلب

بخش سوال و جواب درباره محصول :