بلندگو اکتیو الکتروویس ELECTRO VOICE ELX200-15P

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ELECTRO VOICE

رسانه تصویری

  1. ولوم MASTER در بلندگو. همچنین با فشردن دکمه به داخل می توانید به تنظیمات بلندگو دست رسی پیدا کنید.
  2. ولوم کنترل مقدار صدا در ورودی شماره یک(شماره 5 در عکس).با چرخاندن ولوم به سمت چپ زمانی که به آن پلیر یا دستگاهی دیگر (LINE) متصل کرده باشید می توانید صدا را کنترل کنید.با چرخاندن ولوم به سمت راست مقدار بلندی صدا زمانی که به آن میکروفن متصل کرده اید را می توانید کنترل کنید.
  3. ولوم کنترل مقدار صدا در ورودی شماره دو(شماره 8 در عکس).با چرخاندن ولوم به سمت چپ زمانی که به آن پلیر یا دستگاهی دیگر (LINE) متصل کرده باشید می توانید صدا را کنترل کنید.با چرخاندن ولوم به سمت راست مقدار بلندی صدا زمانی که به آن میکروفن متصل کرده اید را می توانید کنترل کنید.
  4. صفحه نمایش تنظیمات بلندگو و DSP.
  5. ورودی شماره یک آمپلی فایر که از نوع کمبو می باشد و می توان به آن انواع کانکتورهای TRS,TS و XLR را متصل کرد.
  6. ورودی RCA که به کمک آن می توان انواع پلیر نظیر تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ را به آمپلی فایر متصل کرد.
  7. خروجی آمپلی فایر که از آن برای اتصال به بلندگو اکتیو یا هر دستگاه دیگری استفاده می شود.
  8. ورودی شماره دو آمپلی فایر که از نوع کمبو می باشد و می توان به آن انواع کانکتورهای TRS,TS و XLR را متصل کرد.

اکتیو
15
1
1200
کنون/XLR
کنون/XLR
132
90
60
42
38
71
18.9
Polypropylene

تاریخچه ELECTRO VOICE

الکتروویس یک تولید کننده آمریکایی در زمینه تجهیزات صوتی شامل انواع میکروفن، آمپلی فایر و بلندگو است که زیر شاخه مجموعه تلکس (TELEX) می باشد. در سپتامبر 1927، Lou Burroughly و Albert R.kahn یک بیزینس کوچک در زمینه گیرنده های رادیویی در ایالت ایندیانا آغاز کردند. هدف آنها گسترش این کار به سمت تولید سیستم های صوتی حرفه ای بود که در ژانویه 1930 این کار را با نام تجاری الکتروویس شروع کردند. در همان سال این شرکت سیستم PA را برای Knute Rockne مربی مشهور تیم فوتبال ناتردام، طراحی کرد. در سال 1946، تلاش مهندسان EV سبب گسترش کسب و کار شرکت شد. در سال 1948 ، آنها موفق به تولید کارتریج بلندگو فونوگرافی شدند. در سال 1950 تولید اولین تقویت کننده تلویزیون اتوماتیک آغاز شد که در مقادیر زیادی فروخته شد. همچنین شرکت شروع به طراحی و ساخت یک بلندگوی مصرفی کرد که حرکتی به موقع برای ظهور و رونق سیستم های Hi-Fi بود.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

اسپیکر اکتیو یا پسیو؟ کدام را انتخاب کنم؟

بلندگو اکتیو یا پسیو بلندگو اکتیو برای افرادی مناسب هستند که نمی­ خواهند برای سیستم­های PA خود یک یا چند آمپلی فایر اختصاصی تهیه کنند؛ آمپلی فایرها مستقیما در جعبه ی این اسپیکرها جای گرفته ­اند. استفاده از باندهای PA اکتیو بدین معناست که استفاده از میکسر بدون آمپلی فایر نیز برای شما امکان­پذیر است. اسپیکر اکتیو برای نوازندگانی که در اجراهای کوچک و سایر مراکز موسیقی می­ نوازند، یک انتخاب عالی هستند. قابلیت حمل و نقل این بلندگوها بیشتر و دردسر­های نصب آن­ها کمتر است.
نکته اینجاست که انعطاف­ پذیری و کنترل بلندگو اکتیو در یک سیستم صوتی نسبت به حالت بلندگوها و آمپلی فایر مجزا کمتر است. معمولا، بزرگترین سیستم­های بلندگو که برای فضاهای کاری بزرگتر طراحی می ­شوند از نوع پسیو هستند. به همین دلیل، بسیاری از مهندسین حرفه­ ای صدا استفاده از بلندگو پسیو را ترجیح می­ دهند. زیرا با پیکر­ بندی و مکان ­یابی محل قرارگیری این بلندگوها، میتوان صدای خروجی آن­ها را در یک محیط خاص بهینه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :