ست بلندگو دایناکورد DYNACORD XA2 PRO LX3000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

DYNACORD

رسانه تصویری

2 عدد بلندگو پسیو دایناکورد FX12-PRO :

توان تولیدی این بلندگو ۳۵۰ مداوم و ۱۴۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این بلندگو ۱۲۰ تا ۱۹۰۰۰ هرتز و فرکانس CROSS-OVER آن نیز ۱۰۰۰ هرتز می باشد. مقاومت این بلندگو ۸ اهم و وزن آن بطور خالص ۴۹٫۵ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۶۰۰ میلی متر، ارتفاع آن ۶۱۰ میلی متر و عمق آن ۸۱۴ میلی متر می باشد.

4 عدد بلندگو پسیو دایناکورد FX20-PRO :

توان تولیدی این بلندگو ۶۰۰ مداوم و ۲۴۰۰ وات ماکزیمم می باشد. همچنین پاسخ فرکانسی این بلندگو ۳۰ تا ۱۵۰ هرتز و فرکانس CROSS-OVER آن نیز ۱۴۰ هرتز می باشد. مقاومت این بلندگو ۸ اهم و وزن آن بطور خالص ۶۳٫۵ کیلوگرم می باشد. عرض این بلندگو ۶۱۰ میلی متر، ارتفاع آن ۹۰۵ میلی متر و عمق آن ۸۱۴ میلی متر می باشد.

1 عدد مدیریت بلندگو DSP600 :

دستگاه پردازش صدا است که دارای قابلیت برنامه ریزی و برنامه دهی تحت شبکه و پردازش سیگنال های صوتی دیجیتال را دارد. امپدانس ورودی این دستگاه ۱۰ کیلو اهم و امپدانس خروجی آن ۵۰ اهم است. فرکانس کاری این دستگاه ۲۰ هرتز تا ۲۲ کیلوهرتز می باشد. وزن آن ۴٫۸ کیلوگرم می باشد.

2 عددپاور آمپلی فایر دایناکورد LX3000 :

میزان توان دهی خروجی این دستگاه ۵۰۰ وات و در حالت بریج مد ۱۰۰۰ وات می باشد است. پاسخ فرکانسی این دستگاه ۱۵ هرتز تا ۴۰ کیلوهرتز و مقاومت ورودی آن ۲۰ کیلو اهم می باشد. عرض آن ۴۸۳ میلی متر، ارتفاع آن ۸۸٫۱ میلی متر و عمق آن ۳۸۴ میلی متر و وزن کلی آن ۸٫۷ کیلوگرم می باشد.

تاریخچه شرکت دایناکورد

برند معروف و خوشنام دایناکورد در اواسط دهه چهل میلادی در یک کارگاه کوچک شروع به فعالیت کرد.کارخانه اصلی محصولات شرکت دایناکورد در آلمان واقع شده است که در زمینه طراحی و تولید انواع بلندگو ، میکسر و پاور میکسر و دیگر ادوات صوتی مشغول است.
برای هفتاد سال ، دایناکورد در طراحی و مهندسی سیستم های الکترونیک و صدا، تلاش فراوان کرده و به موفقیت هایی دست یافته است. بدون شک کیفیت بالا و مهندسی پیچیده را در جزء جزء قطعات محصولات دایناکورد می توان یافت و تکیه به این امر باعث شده تا همیشه اعتماد مشتریان را جلب کند.
شرکت دایناکورد همیشه بر روش های نوآورانه تاکید داشته و تمرکز اصلی آن تولید محصول با کیفیت و با دوام و مطابق با نیاز و استاندارد های جهانی است.
شرکت دایناکورد به واسطه داشتن میکسر و پاور میکسرهای با کیفیت و بی رقیب، در سال های اخیر محبوبیت فراوانی در میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.
نمایش تمامی محصولات دایناکورد

بخش سوال و جواب درباره محصول :