پردازشگر صدا دایناکورد DYNACORD DSP600

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

DYNACORD

رسانه تصویری

تاریخچه شرکت دایناکورد

برند معروف و خوشنام دایناکورد در اواسط دهه چهل میلادی در یک کارگاه کوچک شروع به فعالیت کرد.کارخانه اصلی محصولات شرکت دایناکورد در آلمان واقع شده است که در زمینه طراحی و تولید انواع بلندگو ، میکسر و پاور میکسر و دیگر ادوات صوتی مشغول است.
برای هفتاد سال ، دایناکورد در طراحی و مهندسی سیستم های الکترونیک و صدا، تلاش فراوان کرده و به موفقیت هایی دست یافته است. بدون شک کیفیت بالا و مهندسی پیچیده را در جزء جزء قطعات محصولات دایناکورد می توان یافت و تکیه به این امر باعث شده تا همیشه اعتماد مشتریان را جلب کند.
شرکت دایناکورد همیشه بر روش های نوآورانه تاکید داشته و تمرکز اصلی آن تولید محصول با کیفیت و با دوام و مطابق با نیاز و استاندارد های جهانی است.
شرکت دایناکورد به واسطه داشتن میکسر و پاور میکسرهای با کیفیت و بی رقیب، در سال های اخیر محبوبیت فراوانی در میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.
نمایش تمامی محصولات دایناکورد

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1399/10/08 امیرحسین م

با سلام و خسته نباشید، بنده به یک سوالی برخوردم که متاسفانه جایی نتونستم جوابی براش پیداکنم، پردازنده های صدای اینچنینی در صدابرداری هیئتی چه کاربرد و استفاده ی متمایزی میتونن داشته باشن و چه ویژگی ای دارن که شما به عنوان صدابردار یک هیئت احساس نیاز به این ابزار رو پیدا کنی...خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدین، با تشکر

پاسخ دیجی صدا:
سلام
شاید در هیئت به استفاده شما نیمده باشه اما از این دستگاه برای پردازش و تفکیک فرکانس ها و مدیریت آن استفاده می شود.