میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TGV35D S

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

محصولات مشابه

داینامیک
وکال، سخنراني
کنون/XLR
30 هرتز تا 18000 هرتز
52.0- دسي بل
600 اهم
سوپر کاردیود
305 گرم
کابل میکروفن ، گلوئی میکروفن ، کیف ، دفترچه راهنما

Tg V35ds

میکروفون «بیرداینامیک» مدل Tg V35ds یک نسخه‌ی بهبود یافته از مجموعه‌ی Touring gear است. می‌توان تنها تفاوت در مدل V35 را افزایش فرکانس پاسخگویی از ۳۰ تا ۱۸۰۰۰ هرتز اشاره کرد.
این میکروفون مناسب برای سخنرانی، گویندگی زنده، سیستم‌های کارائوکه ، آواز در اتاق تمرین و یا روی صحنه طراحی و عرضه‌شده است. این میکروفون داینامیک با الگوی قطبی سوپرکاردیود با حذف نویزهای اطراف صدایی گرم و دل‌نشین را برای شما به ارمغان می‌آورد.
به‌دوراز هر دانش فنی می‌توانید با ساده‌ترین پیش تقویت‌کننده (آمپلی) این میکروفون را روشن و از استفاده از آن لذت ببرید. این میکروفون مجهز به یک سوییچ روشن/ خاموش بدون صدا است.
از مزایای این سیستم که نویزلس گفته می‌شود عدم تولید نویز و صدای مهیب در هنگام خاموش روشن کردن میکروفون است. این میکروفون با رنج فرکانسی ۵۵ هرتز تا ۱۵ کیلوهرتز کستره ی فرکانسی مطلوبی را درا اختیار شما می‌گذارد.
امپدانس ۶۰۰ اهمی این میکروفون را می‌توان بارزترین نقطه‌ضعف دانست چون در استفاده از کابل‌های بلند عملکرد خوبی نخواهد داشت و تولید نویز بیشتری می‌کند.
درمجموع میکروفون بیرداینامیک مدل Tg V35ds می‌تواند گزینه‌ی مناسب و اقتصادی برای انتخاب ساده‌ترین میکروفون این کمپانی باشد.

تاریخچه beyerdynamic

تاریخچه برند بیرداینامیک

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.

در سال ۱۹۶۶، میکروفون E1000 توسط گروه BEATLES در تور موسیقی در کشور آلمان مورد استفاده قرار گرفت. سپس در سال ۱۹۷۶، هدفون های الکترواستاتیک سری ET1000 در آلمان تولید شد.
دستاورد بزرگ بعدی شرکت بیر در سال ۱۹۸۵ بود که منجر به تولید میکروفون MC740 که مجهز به دکمه تنظیم پترن بود. در این زمان بود که این شرکت به یکی از بزرگترین و کامل ترین شرکت های تولید محصولات صدا تبدیل شد.
شرکت بیر در سال ۱۹۸۸ از هدست های DT108/DT109 در مسابقات المپیک سئول کره استفاده کرد. یکی دیگر از مهمترین دستاورد های این شرکت در سال ۱۹۹۵ در نمایشگاه فرانکفورت آلمان با معرفی اولین سیستم بی سیم PLL synthesised UHF رقم خورد.

سال ۱۹۹۸ نیز با اتفاقات مهمی از جمله معرفی سیستم های کنفرانس دیجیتال همراه بود. در سال ۲۰۰۱، سیستم های کنفرانس دیجیتال شرکت BEYER ، با پیشرفت چشمگیری همراه بود هم از جهت عملکرد بی سیم و هم از جهت امنیت بالای اطلاعات، به دلیل کد گذاری پیشرفته داده ها. در سال ۲۰۰۲، این شرکت مدل های جدیدی از میکروفون با مفصل قابل انعطاف را معرفی کرد.
آینده شرکت بیر با معرفی هدفون های بی سیم برای صنایع هواپیمایی و نظامی ادامه یافت. علاوه بر این، محصولات بی نظیر و فعالیت های گسترده و نوآوری های وسیع این شرکت از آن زمان تا کنون، ادامه یافت تا اینکه در سال ۲۰۱۴ این شرکت سالگرد ۹۰ سالگی خود را جشن گرفت.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

چینی-ضعیف -درکل متوسط