میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG L55 Helix

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

رسانه تصویری

TG L55 Helix

میکروفون کندانسر بیرداینامیک مدل TG I55 Helix با ارایه‌ی صدایی بسیار طبیعی و بدون رنگ‌‌شدگی تمام آنچه اجرا می‌کنید، به نمایش می‌گذارد.
این میکروفون برای صدابرداری از سازهای زهی از جمله ویولن، ویولا، ویولن سل، کنترباس، سنتور یا قانون مناسب است. این میکروفون با بهره‌‌مندی از الگوی چندجهته‌ی امنی تمام صداهای اطراف را با جزییات دقیق ثبت می‌کند؛بدون درنظرگرفتن اینکه کپسول به کدام جهت است.
گیره‌ی نوآورانه‌ی این محصول به شکل مارپیچ به نصب آسان و سریع آن انجامیده است. برای استفاده از این محصول تهیه‌ی سری فانتوم پاور CV18 ضروری است.

ساز آکوستيک
کاندنسر
اومنی
118 دسي بل

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :