میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG H34

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

TG H34

هدست بیرداینامیک مدل TG H34 تمام آنچه را که نیاز دارید را باقیمتی مقرون‌ به‌ صرفه در اختیار شما می‌گذارد. این هدست با میکروفون کندانسر برای هرکسی که نیاز به دستان خالی دارد مناسب است.
این هدمیک برای اجرای زنده، خبرنگاری، ورزشی، کلاس‌های آموزشی و موزیسین‌ها طراحی و تولید شده است. زانویی انعطاف‌پذیر این میکروفون اجازه می‌دهد تا موقعیت آسان و سریعی را برای بهترین صدا انتخاب کنید.
با تهیه یک گیرنده و فرستنده می‌توانید از این مدل به‌عنوان هدست بیسیم استفاده کنید. زانویی انعطاف‌پذیر این میکروفون اجازه می‌دهد تا موقعیت آسان و سریعی را برای بهترین صدا انتخاب کنید.
برای استفاده از این هدست به‌صورت اتصال باسیم، تهیه یک فیش مبدل فانتوم پاور همچون CV 18 ضروری است. مبدل فانتوم پاور CV 18 انرژی لازم را برای روشن شدن میکروفون کندانسر این محصول را تأمین می‌کند.
این هدمیک از طراحی بهینه برای استفاده بهتر و کارایی بالاتر از الگوی قطبی کاردیود بهره‌ می‌برد.

کندانسر
وکال
کنون/XLR
20 هرتز تا 13000 هرتز
113 دسی‌ بل
کاردیود
41 گرم

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :