میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TGV30D S

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

محصولات مشابه

Tg V30ds

میکروفون بیرداینامیک مدل Tg V30ds مناسب برای سخنرانی، گویندگی زنده، سیستم‌های کارائوکه ، آواز در اتاق تمرین و یا روی صحنه طراحی و عرضه‌شده است.
این میکروفون داینامیک با الگوی قطبی سوپرکاردیود با حذف نویزهای اطراف صدایی گرم و دل‌نشین را برای شما به ارمغان می‌آورد. به‌دوراز هر دانش فنی می‌توانید با ساده‌ترین پیش تقویت‌کننده (آمپلی) این میکروفون را روشن و از استفاده از آن لذت ببرید.
این میکروفون مجهز به یک سوییچ روشن/ خاموش بدون صدا است.از مزایای این سیستم که نویزلس گفته می‌شود عدم تولید نویز و صدای مهیب در هنگام خاموش روشن کردن میکروفون است.
این میکروفون با رنج فرکانسی ۵۵ هرتز تا ۱۵ کیلوهرتز گستره‌ی فرکانسی مطلوبی را در اختیار شما می‌گذارد. امپدانس ۶۰۰ اهمی این میکروفون را می‌توان بارزترین نقطه‌ضعف دانست چون در استفاده از کابل‌های بلند عملکرد خوبی نخواهد داشت و تولید نویز بیشتری می‌کند. درمجموع میکروفون بیرداینامیک مدل Tg V30ds می‌تواند گزینه‌ی مناسب و اقتصادی برای انتخاب ساده‌ترین میکروفون این کمپانی باشد.

وکال، سخنراني
داینامیک
سوپر کاردیود
30 هرتز تا 18000 هرتز
600 اهم
52.0- دسي بل
کنون/XLR
305 گرم
کابل میکروفن ، گلوئی میکروفن ، کیف ، دفترچه راهنما

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.
بهترین میکروفن برای خوانندگی و مداحی

8 فاکتور مهم برای خرید میکروفون خوانندگی و مداحی

میکروفون خوانندگی خوب چه خصوصیاتی دارد و چطور می‌توانیم بهترین میکروفون خوانندگی متناسب با نیاز خود را انتخاب کنیم؟
نقش میکروفون در موفقیت یک اجرای زنده انکارناپذیر است. میکروفون خوانندگی نقشی حیاتی در پیشرفت حرفه‌ای گروه‌های موسیقی و فعالان حوزه صدا دارد.
بازار میکروفون های وکال یا همان خوانندگی مملو از مارک‌ها، برندها و مدل‌های گوناگون است که دامنه قیمت متنوعی دارند. اگرچه اغلب میکروفون های توصیه شده یا استفاده شده توسط چهره‌ها ترجیح داده می‌شود اما تعیین یک یا چند مدل به عنوان بهترین میکروفون خوانندگی چندان درست نیست.
همان طور که می دانید انتخاب میکروفون به شرایط آکوستیک محیط و جنس صدای فرد بستگی دارد، بنابراین میکروفون مناسب برای افراد مختلف، متفاوت است. در این راهنمای خرید به بررسی مشخصاتی می‌پردازیم که به شما در انتخاب یک میکروفون خوانندگی خوب کمک می‌کنند.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

براي كارهاي زنده مخصوصا امفي تئاترهاهم خوبه
لطفا كساني كه تجربه كار با تجزيهات را دارند در قسمت نظرات بيان اعلام كنند.(درهمه قسمتها)