میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG H54

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

TG H54

هدست بیرداینامیک مدل TG H54 با میکروفون کندانسر و الگوی قطبی تک جهته کاردیود و فاقد گوشی هدفون مناسب برای اجرای زنده، خبرنگاری، ورزشی، کلاس‌های آموزشی و موزیسین‌ها طراحی و تولیدشده است.
این هدست یکی از محبوب‌ترین محصولات بیرداینامیک است. با خیال آسوده از کیفیت برتر این میکروفون هر جا و در هر مکانی می‌توانید از این محصول استفاده کنید. همچنین با تهیه یک گیرنده و فرستنده می‌توانید از این مدل به‌عنوان هدست بی سیم استفاده کنید.
زانویی انعطاف‌پذیر این میکروفون اجازه می‌دهد تا موقعیت آسان و سریعی را برای بهترین صدا انتخاب کنید. برای استفاده از این هدست به‌صورت اتصال باسیم، تهیه یک فیش مبدل فانتوم پاور همچون CV 18 ضروری است.
مبدل فانتوم پاور CV 18 انرژی لازم را برای روشن شدن میکروفون کندانسر این محصول را تأمین می‌کند. این هدفون از طراحی بهینه برای استفاده بهتر و کارایی بالاتر از الگوی قطبی کاردیود بهره‌ می ‌برد.

وکال
کاندنسر
کاردیود
40 هرتز تا 17000 هرتز
800 اهم
کنون/XLR
39 گرم

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.