میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG D35

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

TG D35

میکروفن کاندانسر درام بیرداینامیک مدل TG D35d به‌صورت تخصصی و ویژه برای صدابرداری و برداشت درام طراحی و تواید شده است.
این میکروفون با مشخصات فنی پیشرفته و حساسیت بالا می‌تواند به‌خوبی از پس ضبط سازهای کوبه‌ای از اسنر و تام، انواع پرکاشن و ادوات کوبه‌ای برآید.
الگوی قطبی کاردیود به خوبی صدای اطراف را می‌پوشاند و صدای اصلی را با تمام جزییات ثبت می‌کند. این محصول به آسانی توسط گیره‌ی درنظر گرفته شده بر روی ادوات مختلف نصب می‌شود. از مشخصات این میکروفون می‌توان به فرکانس پاسخ گویی40 هرتز تا 17000 هرتز، امپدانس خروجی600 اهم اشاره کرد.
میکروفن کاندانسر درام بیرداینامیک مدل TG D35d به‌صورت تخصصی و ویژه برای صدابرداری و برداشت درام طراحی و تواید شده است. این میکروفون با مشخصات فنی پیشرفته و حساسیت بالا می‌تواند به‌خوبی از پس ضبط سازهای کوبه‌ای از اسنر و تام، انواع پرکاشن و ادوات کوبه‌ای برآید.
الگوی قطبی کاردیود به خوبی صدای اطراف را می‌پوشاند و صدای اصلی را با تمام جزییات ثبت می‌کند. این محصول به آسانی توسط گیره‌ی درنظر گرفته شده بر روی ادوات مختلف نصب می‌شود.
از مشخصات این میکروفون می‌توان به فرکانس پاسخ گویی40 هرتز تا 17000 هرتز، امپدانس خروجی600 اهم اشاره کرد.

اور هد درام
داینامیک
سوپر کاردیود
40 هرتز تا 17000 هرتز
600 اهم
2.2 دسي بل
کنون/XLR
95 گرم
گیره نگهداری میکروفون MKV 87

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :