میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC MC930 Stereo Set

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

MC930 Stereo Set

ست استریو میکروفون کاندنسر بیرداینامیک مدل MC930 با طراحی قلمی خود یک ابزار حرفه‌ای برای صدابرداری از انواع ساز‌های آکوستیک در استودیو است.
با کمک این میکروفون و دیافراگم کوچک آن شما قادر خواهید بود صدابرداری حجیم و بی‌نقصی با برداشت تمامی جزییات از ساز‌های آکوستیک داشته باشید. این میکروفون با نویز بسیار پایین می‌تواند یک انتخاب ایده‌ال باقیمتی مقرون‌به‌صرفه باشد.
سوییچ‌های پایین گذر در این میکروفون توانایی صدابرداری از منابع صوتی متنوعی را برای شما به ارمغان می‌آورد با کمک سوییچ پایین گذر می‌توانید از منابع صوتی همچون درام و یا آمپلی‌فایر‌هایی با گین بسیار بالا بدون هیچ اعوجاجی صدابرداری کنید و همچنین سوئیچ پد -15 دسی بل برای قرارگیری جلوی منابع صوتی با صدای بلند و صدابرداری بدون دغدغه از اجزای درام آکوستیک و کابینت‌های گیتار الکتریک و بیس مورداستفاده قرار می‌گیرند.
MC930 شامل یک لرزه‌گیر انحصاری می‌ باشد که باعث حذف لرزش‌های ناخواسته میکروفون بر روی پایه می‌گردد. این میکروفون قلمی (دیافراگم کوچک) یک محصول تخصصی از کمپانی آلمانی بیرداینامیک است که جهت صدابرداری از ساز در محدوده‌ی قیمت خود کیفیتی بی‌نظیر دارد. MC930 متشکل از دو میکروفون جهت استفاده برای صدابرداری استریو از انواع سازهای آکوستیک ، درام ، پیانو و تقریباً هر نوع ساز زهی در استودیو و اجرای زنده است

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :