میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC M160

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

title

میکروفون بیرداینامیک مدل M160 مناسب برای استودیو‌های حرفه‌ای و برنامه‌های رادیو و تلویزیون است. مدل M160 جهت صدابرداری از سازهایی با شدت فرکانسی زیاد نظیر ‌سازهای درام، پیانو، ساکسیفون، ویلن‌ها و آواز می‌توان استفاده کرد.
این میکروفون با امپدانس و پاسخگویی گسترده، عملکردی خارق‌العاده در انتقال صدای گرم و طبیعی را برای شما به ارمغان می‌آورد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به دو مبدل ریبون منحصربه‌فرد، الگوی گیرایی هایپرکاردیود، پاسخ فرکانسی وسیع و بدنه محکم و مقاوم اشاره کرد.
با کمک دو میکروفون M160 و M130 و با استفاده از روش میکروفون گذاری MS می‌توانید یک صدابرداری استریو و بی نقض را تجربه کنید.

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :