میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC M130

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

beyerdynamic

M130

میکروفون ریبون بیرداینامیک مدل M130 به شما اجازه می‌دهد خصوصیات خاص میکروفون‌های ریبونی را در کنار حساسیت بالای خاص یک میکروفون کاندنسر حرفه‌ای تجربه کنید.
به لطف فرکانس پاسخ‌گویی بسیار گسترده، میکروفون ریبون M130 می‌تواند پا را از کارایی معمول میکروفون‌های ریبونی فراتر گذاشته و برای ضبط انواع مختلف صدای انسان، سازهای زهی، سازهای بادی، گیتارهای آکوستیک و الکتریک، درامز و ... به کار رود.
میکروفون بیرداینامیک مدل M130 برای استفاده در کمپانی‌ها و پروژه‌های حرفه‌ای ضبط صدا طراحی شده است و می‌تواند کیفیت بسیار بالای ضبط صدا را به استودیوی خانگی شما بیاورد.
با کمک دو میکروفون M160 و M130 و با استفاده از روش میکروفون گذاری MS می‌توانید یک صدابرداری استریو و بی نقض را تجربه کنید.

تاریخچه BEYERDYNAMIC

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام  Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyer در شهر برلین تاسیس شد Eugen Beyer بنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.
در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.
در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :