رسانه تصویری

محصولات مشابه

اگربه دنبال میکروفن با کیفیت و کاربردی هستید که بتوانید از آن در انواع برنامه ها استفاده کنید و در عین حال قیمت برای شما نیز مهم است، پیشنهاد ما به شما میکروفن سیم دار جاسکو 2000 می باشد. میکروفن جاسکو 2000 به واسطه پیش تقویت در فرکانس های بالا، گزینه ای ایده آل برای سخنرانی و انواع برنامه های مذهبی می باشد. به جرات می توان گفت محبوب ترین میکروفن ارزان قیمت بازار، میکروفن جاسکو 2000 است.
میکروفن جاسکو 2000 از دسته میکروفن های داینامیک است و الگوی قطبی این میکروفن کاردیود می باشد. محدوده فرکانسی میکروفن جاسکو 2000 از حدود 50 هرتز تا 17 کیلوهرتز می باشد و امپدانس آن 600 اهم است. از دیگر مزیت های این میکروفن می توان به سوییچ On/Off آن اشاره کرد.
متاسفانه نمونه های تقلبی این میکروفن در بازار وجود دارد و به همین دلیل باید آن را از مراکز عرضه معتبر تهیه کرد. محتویات جعبه این میکروفن شامل یک کابل 5 متری با کیفیت، گلویی و ابری مخصوص میکروفن می باشد. همچنین میکروفن جاسکو 2000 ساخت کشور کره می باشد.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

خیلی خوب

بهترینه بهترین.واقعا مفته با این کیفیت

خیلی خوبه.
میکروفون خوش دست و خوش صداست.

خداوکیلی خیلی خوبه

بهترين براي مداحي

جاسکو 1000بهتره یا2000

بی نظیر

عالی و مقرون به صرفه

میکروفن فقط جاس 2000 بهترین میکروفن....

درکل میکروفن خوبی هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت درحد قیمتش میتونم بگم عالی

برای مداحی عالیه ولی قیمتش بالاس
من یه میکروفن امپایر fm-758 گرفتم به قیمت ۵۰ هزار تومان.
قیمتش عالیه کیفیتشم از این بهتره

واقعا عالیه هم از نظر وضوح صدا و حساسیت برای کارهای مذهبی واقعا بدرد میخوره

واقعا عالیه من پول گذاشته بودم کنار برم آکاجی یا سنهایزریا بیرداینامیک بالای یک میلیون بخرم اینو که امتحان کردم واقعا جا خوردم،فقط اینو بگم اونایی که تو مداحی دنبال باس و حجم صدا هستن این میکروفن عالیه،قیمتش هم خیلی خوبه

واقعا عالیه.در حد beyer m59