پاور میکسر
6
6
2
2
اکولایزر پارامتریک- 2 باندی
USB
13
250 وات

پاور میکسر

پاور میکسر یکی از اصلی ترین تجهیزاتی است که در سیستم صوتی به کار برده می شود. پاور میکسر امکانات بیشتری در مقایسه با میکسرهای معمولی دارد. به طور کلی یک میکسر صدا وظیفه تنظیم، ترکیب، پردازش و کنترل صوت را بر عهده دارد، اما پاور میکسر علاوه بر اینها از قابلیت تقویت صدا پیش از انتقال آن به بلندگوها نیز برخوردار است. به عبارت دیگر، پاور میکسر نوعی میکسر دارای پاور (Powerd Mixer) یا تقویت کننده است. این پاور باعث می شود تا در هنگام اجرای زنده، سیستم صوتی نیازی به آمپلی فایر جهت تقویت صدا نداشته باشد.
احتمالا با این توصیفات متوجه نوع کاربری پاور میکسر شده اید، همان طور که حدس می زنید پاور میکسر مناسب اجراهای زنده است، آن هم در شرایطی که از بلندگوها و مانیتور پسیو استفاده شده باشد. در این موقعیت با استفاده از پاور میکسر دیگر نیازی به حمل و راه اندازی آمپلی فایر مجزا به منظور تغذیه بلندگوها وجود ندارد. با استفاده از پاور میکسر نباید نگران امکانات و قابلیت های آن باشید چرا که پاور میکسرها ضمن پشتیبانی از اغلب توانمندی های مورد نیاز، قادرند اکثر فعالیت های یک میکسر را انجام دهند. همچنین به علت برخورداری پاورمیکسر از آمپلی فایر، جابجایی تجهیزات و انجام تنظیمات لازم برای راه اندازی سیستم صوتی ساده تر و سریع تر می شود.ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1398/11/22 داریوش قایدرحمت

باند zx۲۸۰ با سیستم ۲۰۶۰ همخوانی داره یانه وکیفیت سیستم ۲۰۶۰ به چه صورتی است ونقطه ضعفش چیه

پاسخ دیجی صدا:
سلام
بله میتونید متصل کنید.این دستگاه جزء مدل پایین های چنگ می باشد اما کیفیت خوب و قابل قبولی با توجه به قیمت آن دارد.

1398/11/24 داریوش قایدرحمت

سلام پاور میکسر ۱۸۵۰ میگن کیفیت خوبی داره وگرم نمیکنه به نسبت قیمتش آیا درست میگن یانه بعدش چه نوع باند مینی روش سوارمیشه وچندتا باندمینی روجوابگو هست و آیا میشه دوعدد باند zx۲۸۰ روش نصب کرد یا نه لطفا برام توضیح بدید چون بودجه ام بااین دستگاه جور میشه وکلا برای خانه میخام هم جشن تولد که بشه فلش گذاشت هم روضه دستتون درد نکنه

پاسخ دیجی صدا:
سلام
این دستگاه کیفیت آنچنانی نداره و سوخت و سوز آمپلی فایر در آن زیاد می باشد و خرابی زیاد دارد.بله با اون مدل بلندگو می توانید استفاده کنید.

1399/05/07 قدرت الله رحیمی

سلام.من دنبال یک دستگاه با قدرت کیفیت برای مسجد که شبستانی حدودپانصد متر مربع دارد درمراسمات خاص مثل محرم حتی حیاط هم پراز جمعیت میشود. لطفا راهنمائی کنید.متشکرم

پاسخ دیجی صدا:
سلام
سوال شما خیلی جامع است و نیاز به دانستن جزئیات بیشتر دارد.با بخش فروش دیجی صدا تماس بگیرید.02188500018

1400/04/14

سلام ۲۰۶۰ چند تا باند ۱۲ و یا باند ۱۵ رو می تونه بکشه راهنمایی کنید ۴تا خروجیش هر خروجیش توان چند وات رو داره

پاسخ دیجی صدا:
سلام
مشخصات فنی به طور کامل توضیح داده شده و از نظر تعداد اتصال بلندگو به وات و اهم بلندگو بستگی دارد.