پاور میکسر
10
2
USB
33 کیلوگرم
1000 وات
700 وات

پاور میکسر

پاور میکسر یکی از اصلی ترین تجهیزاتی است که در سیستم صوتی به کار برده می شود. پاور میکسر امکانات بیشتری در مقایسه با میکسرهای معمولی دارد. به طور کلی یک میکسر صدا وظیفه تنظیم، ترکیب، پردازش و کنترل صوت را بر عهده دارد، اما پاور میکسر علاوه بر اینها از قابلیت تقویت صدا پیش از انتقال آن به بلندگوها نیز برخوردار است. به عبارت دیگر، پاور میکسر نوعی میکسر دارای پاور (Powerd Mixer) یا تقویت کننده است. این پاور باعث می شود تا در هنگام اجرای زنده، سیستم صوتی نیازی به آمپلی فایر جهت تقویت صدا نداشته باشد.
احتمالا با این توصیفات متوجه نوع کاربری پاور میکسر شده اید، همان طور که حدس می زنید پاور میکسر مناسب اجراهای زنده است، آن هم در شرایطی که از بلندگوها و مانیتور پسیو استفاده شده باشد. در این موقعیت با استفاده از پاور میکسر دیگر نیازی به حمل و راه اندازی آمپلی فایر مجزا به منظور تغذیه بلندگوها وجود ندارد. با استفاده از پاور میکسر نباید نگران امکانات و قابلیت های آن باشید چرا که پاور میکسرها ضمن پشتیبانی از اغلب توانمندی های مورد نیاز، قادرند اکثر فعالیت های یک میکسر را انجام دهند. همچنین به علت برخورداری پاورمیکسر از آمپلی فایر، جابجایی تجهیزات و انجام تنظیمات لازم برای راه اندازی سیستم صوتی ساده تر و سریع تر می شود.ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1398/08/06 مسعود آشتبانی

با سلام سوال من است اگر باندها active نباشند ولی میکسر در حد متوسط خریداری شود آیا خواسته ما یعنی صوت زیبا را برآورده می کند یا خیر ؟ و شما برای باندهای معمولی مثل اکو چنگ چه سیستم صوتی را پیشنهاد می کنید. به مبلغ 7000000 تومان ؟ با تشکر از شما

پاسخ دیجی صدا:
سلام
اگر بلندگوی پسیو خریداری کنید یا باید میکسر و آمپلی فایر بگیرین یا پاور میکسر.صدای خوب مد نظر شما هم ارتباط مستقیم با تجهیزاتی که خرید میکنید دارد.حداقل مدل پیشنهادی دستگاه های اکوچنگ از طرف ما به شما مدل 2060 می باشد.برای مشاره بهتر و فنی تر با بخش فروش دیجی صدا تماس بگیرید.02188500018

1398/09/03 رضا احمدی

سلام این پاور میکسر برای مداحی مناسب تر است یا پاور میکسر دایناکورد

پاسخ دیجی صدا:
سلام هر دو برای کار هیئت پاسخگو است اما قطعا کیفیت دایناکورد از اکوچنگ بالاتر است.

1398/11/30 محمد حسن قمریان

این پاور میکسو بهتره یاIMX 9090
وآیا باند پسیوZX380با این دستگاه ست میشه

پاسخ دیجی صدا:
سلام کیفیت IMIX3000 بالاتر می باشد و بله با هر باندی میتوانید استفاده کنید.

1398/12/11 Mohamad Hasan Ghamarian

برای استفاده ی مذهبی دایناکورد۶۰۰بهتر یا imix2000

پاسخ دیجی صدا:
سلام
قطعا کیفیت دستگاه های دایناکورد بالاتر است اما فدرت این دستگاه چنگ بیشتر است.

1399/01/02

سلام افکت های ب پای دایناکورد میرسه؟!
یه میکسر ۱۶۰۰ دارم میخام بفروشم بدم این ... پاور میکسر لازم دارم !!!

پاسخ دیجی صدا:
سلام
کیفیت محصولات دایناکورد از چنگ بالاتر است اما این مدل خوب است.پیشنهاد میکنم قبل از خرید، کالا را از نظر فنی تست کنید و اگر پاسخگوی شما بود خریداری کنید.

1399/04/07 مجید گودرزی

فروش اقساطی دارید با دسته چک صیاد تهران

پاسخ دیجی صدا:
سلام
برای اطلاع از شرایط اقساط به صفحه محصول مورد نظر مراجعه کنید.

1399/06/05 محمد جواد کشاورز

سلام
آیا این دستگاه از مدل اکو پینگ پنگی برخورداره ؟!

پاسخ دیجی صدا:
سلام
بله این قابلیت را دارد.

نسبت به قیمتش عالیه

بدرد نمیخوره