پسیو
12
1.75
500
2000
8
40Hz ~ 20Khz
130
90
50
36
38
64
18.5

باند اکتیو یا پسیو؟ کدام اسپیکر را انتخاب کنم؟

بلندگو باند یا اسپیکر اکتیو برای افرادی مناسب هستند که نمی­ خواهند برای سیستم­های PA خود یک یا چند آمپلی فایر اختصاصی تهیه کنند؛ آمپلی فایرها مستقیما در جعبه ی این باند ها جای گرفته ­اند. استفاده از بلندگوهای PA اکتیو بدین معناست که استفاده از میکسر بدون آمپلی فایر نیز برای شما امکان­پذیر است. بلندگوهای اکتیو برای نوازندگانی که در اجراهای کوچک و سایر مراکز موسیقی می­ نوازند، یک انتخاب عالی هستند. قابلیت حمل و نقل این بلندگوها بیشتر و دردسر­های نصب آن­ها کمتر است.
نکته اینجاست که انعطاف­ پذیری و کنترل اسپیکرهای اکتیو در یک سیستم صوتی نسبت به حالت بلندگوها و آمپلی فایر مجزا کمتر است. معمولا، بزرگترین سیستم­های بلندگو که برای فضاهای کاری بزرگتر طراحی می ­شوند از نوع پسیو هستند. به همین دلیل، بسیاری از مهندسین حرفه­ ای صدا استفاده از اسپیکر های پسیو را ترجیح می­ دهند. زیرا با پیکر­ بندی و مکان ­یابی محل قرارگیری این بلندگوها، میتوان صدای خروجی آن­ها را در یک محیط خاص بهینه کرد.


ادامه متن را اینجا بخوانید.

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1399/05/19

سلام آیا این چه فیش هایی وصل می‌شود؟ آیا فیش اسپیکون هم متصل می شود؟ آیا گارانتی دارد؟

پاسخ دیجی صدا:
سلام
خیر به این بلندگو اسپیکون وصل نمی شود و ار کانکتورهای بنون باید استفاده کنید.
محصولات چنگ دارای دو سال گارانتی است.

کیفیت صداش خوبه .کمی صداش بم هست که با تنظیم خوب دستگاه حل میشه در کل باند خوبیه ۲ ساله داریم حیف که گرون شد

باکیفیت...باند برند معتبر(fane)...زیبا...خوش صدا

محشره این...

عالیههههههه....به هزار تا بند متفرقه چینی می ارزه...فقط چون مونتاژ ایرانه قیمتش پایینه...

به نسبت قیمت تو این بازار پر باند چینی ، خریدشو واقعا توصیه میکنم.ووفر fane انگلیس و توییتر celestion انگلیس .حتی بدنشم وارداتی .ولی متاسفانه چون برند ایرانی اسمبلش کرده زیاد نمی شناسنش.