میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC MC950

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

معرفی کوتاه

میکروفون کاندنسر بیرداینامیک مدل MC 950 با طراحی قلمی خود، ابزاری حرفه‌ای برای صدابرداری از انواع ساز‌های آکوستیک در استودیوست.

با کمک این میکروفون و دیافراگم کوچک آن، قادر خواهید بود صدابرداری حجیم و بی‌نقصی با برداشت تمامی جزییات از ساز‌های آکوستیک داشته باشید.

این میکروفون با نویز بسیار پایین می‌تواند انتخابی بی‌نظیر با قیمتی ‌به‌صرفه باشد.

سوییچ‌های پایین‌گذر در این میکروفون توانایی صدابرداری از منابع صوتی متنوعی را برای شما به ارمغان می‌آورد با کمک سوییچ پایین‌گذر می‌توانید از منابع صوتی همچون درام یا آمپلی‌فایر‌هایی با گین بسیار بالا بدون هیچ اعوجاجی صدابرداری کنید. همچنین سوئیچ پد  -15 دسی‌بلی برای قرارگیری جلوی منابع صوتی با صدای بلند و صدابرداری بدون دغدغه از اجزای درام آکوستیک و کابینت‌های گیتار الکتریک و بیس مورداستفاده قرار می‌گیرد.

MC 950 شامل یک لرزه‌گیر انحصاری می باشد که لرزش‌های ناخواسته‌ی میکروفون روی پایه را حذف می‌کند.

این میکروفون قلمی (دیافراگم کوچک) محصولی تخصصی از کمپانی آلمانی بیرداینامیک است که جهت صدابرداری از ساز در محدوده‌ی قیمت خود کیفیتی بی‌نظیر دارد.

MC 950 متشکل از یک میکروفون به‌منظور استفاده برای صدابرداری استریو از انواع سازهای آکوستیک، درام، پیانو و تقریبا هر نوع ساز زهی در استودیو و اجرای زنده است.

تاریخچه شرکت بیرداینامیک

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyerدر شهر برلین تاسیس شد. Eugen Beyerبنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.

در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT 48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.

در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88 ، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.

در سال ۱۹۶۶، میکروفون E 1000 توسط گروه BEATLES در تور موسیقی در کشور آلمان مورد استفاده قرار گرفت. سپس در سال ۱۹۷۶، هدفون های الکترواستاتیک  سری ET 1000 در آلمان تولید شد.

دستاورد بزرگ بعدی شرکت بیر در سال ۱۹۸۵ بود که منجر به تولید میکروفون MC740که مجهز به دکمه تنظیم پترن بود. در این زمان بود که این شرکت به یکی از بزرگترین و کامل ترین شرکت های تولید محصولات صدا تبدیل شد.

شرکت بیر در سال ۱۹۸۸ از هدست های DT 108/DT 109 در مسابقات المپیک سئول کره استفاده کرد. یکی دیگر از مهمترین دستاورد های این شرکت در سال ۱۹۹۵در نمایشگاه فرانکفورت آلمان با معرفی اولین سیستم بی سیم PLL synthesised UHF  رقم خورد.

سال ۱۹۹۸ نیز با اتفاقات مهمی از جمله معرفی سیستم های کنفرانس دیجیتال همراه بود. در سال ۲۰۰۱، سیستم های کنفرانس دیجیتال شرکت BEYER ، با پیشرفت چشمگیری همراه بود هم از جهت عملکرد بی سیم و هم از جهت امنیت بالای اطلاعات، به دلیل کد گذاری پیشرفته داده ها. در سال ۲۰۰۲، این شرکت مدل های جدیدی از میکروفون با مفصل قابل انعطاف را معرفی کرد.

آینده شرکت بیر با معرفی هدفون های بی سیم برای صنایع هواپیمایی و نظامی ادامه یافت. علاوه بر این، محصولات بی نظیر و فعالیت های گسترده و نوآوری های وسیع این شرکت از آن زمان تا کنون، ادامه یافت تا اینکه در سال ۲۰۱۴ این شرکت سالگرد ۹۰ سالگی خود را جشن گرفت.

  • کندانسر
  • وکال، ساز آکوستيک، آمپ گيتار الکتريک
  • کنون/XLR
  • 40 هرتز تا 20000 هرتز
  • 29.1 - دسي بل
  • 180 اهم
  • سوپر کاردیود
  • 115 گرم
  • گلویی میکروفن،دفترچه راهنما