میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC M99

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

داینامیک
وکال، ساز آکوستيک، اور هد درام، آمپ گيتار الکتريک
کنون/XLR
30 هرتز تا 18000 هرتز
280 اهم
421 گرم
گلوئی میکروفن ، لرزه گیر ، جعبه پلاستیکی ، دفترچه راهنما

این میکروفون از الگوی قطبی هایپر کاردیود بهره می‌برد و فرکانس پاسخ‌گویی آن برای برداشت دقیق نوانس‌های طبیعی صدای آواز یا سخنرانی طراحی شده است.

میکروفون M99 قادر است بدون رسیدن به آستانه‌ی فیدبک، بلندی بسیار بالای صدا را تحمل و به خوبی صداهای خارج از محور اصلی را حذف کند.

مکانیزم ضد شوک، نویز حاصل از جابجا کردن میکروفون را به حداقل رسانده و عملکردی بی سر و صدا را تضمین می‌کند.

 ترکیبی از به روز رسانی‌های مختلف M99 را به انتخابی ایده‌آل برای کسانی تبدیل می‌کند که به دنبال ارتقا دادن اساسی کیفیت صدای خود در کنار برخورداری از طراحی بسیار جذاب کلاسیک هستند.

این میکروفون برای استفاده روی استیج، ضبط در استودیو، ضبط پادکست و هر کاربرد دیگری که نیاز به اتصال میکروفون به استند دارد مناسب است.

تاریخچه شرکت بیرداینامیک

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyerدر شهر برلین تاسیس شد. Eugen Beyerبنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.

در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT 48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.

در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88 ، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.

در سال ۱۹۶۶، میکروفون E 1000 توسط گروه BEATLES در تور موسیقی در کشور آلمان مورد استفاده قرار گرفت. سپس در سال ۱۹۷۶، هدفون های الکترواستاتیک  سری ET 1000 در آلمان تولید شد.

دستاورد بزرگ بعدی شرکت بیر در سال ۱۹۸۵ بود که منجر به تولید میکروفون MC740که مجهز به دکمه تنظیم پترن بود. در این زمان بود که این شرکت به یکی از بزرگترین و کامل ترین شرکت های تولید محصولات صدا تبدیل شد.

شرکت بیر در سال ۱۹۸۸ از هدست های DT 108/DT 109 در مسابقات المپیک سئول کره استفاده کرد. یکی دیگر از مهمترین دستاورد های این شرکت در سال ۱۹۹۵در نمایشگاه فرانکفورت آلمان با معرفی اولین سیستم بی سیم PLL synthesised UHF  رقم خورد.

سال ۱۹۹۸ نیز با اتفاقات مهمی از جمله معرفی سیستم های کنفرانس دیجیتال همراه بود. در سال ۲۰۰۱، سیستم های کنفرانس دیجیتال شرکت BEYER ، با پیشرفت چشمگیری همراه بود هم از جهت عملکرد بی سیم و هم از جهت امنیت بالای اطلاعات، به دلیل کد گذاری پیشرفته داده ها. در سال ۲۰۰۲، این شرکت مدل های جدیدی از میکروفون با مفصل قابل انعطاف را معرفی کرد.

آینده شرکت بیر با معرفی هدفون های بی سیم برای صنایع هواپیمایی و نظامی ادامه یافت. علاوه بر این، محصولات بی نظیر و فعالیت های گسترده و نوآوری های وسیع این شرکت از آن زمان تا کنون، ادامه یافت تا اینکه در سال ۲۰۱۴ این شرکت سالگرد ۹۰ سالگی خود را جشن گرفت.