میکروفن بیرداینامیک BEYERDYNAMIC TG I50d

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

داینامیک
ساز آکوستيک، آمپ گيتار الکتريک، پيانو
کنون/XLR
50 هرتز تا 17000 هرتز
-52 دسي بل
600 اهم
کاردیود
258 گرم
گیره میکروفون، کیف

ميکروفن دايناميک بيردايناميک مدل TG-I50D مناسب برای صدابرداری از انواع ساز‌های بادی و زهی است.

این میکروفون داینامیک با الگوی قطبی کاردیود صداهای مزاحم را به‌خوبی دفع می‌کند و صدایی گرم و شفافی را برای شما ثبت می‌کند. این میکروفون مناسب برای صداهای اورهد همچون سازهای بادی برنجی، درام و انواع آمپلی‌فایر است.

این میکروفون داینامیک با پاسخگویی فرکانسی 50 تا 17000 هرتز محدود‌ه‌ی قابل‌ توجهی را برای صدابرداری ساز برای شما فراهم ‌می‌کند.

مکانیزم ضد شوک داخلی این میکروفون تقریباً تمام نویزهای حاصل از تکان‌های مکانیکی را حذف می‌کند.

پاپ فیلتر داخلی و بسیار قدرتمند TG-I50D حتی در فاصله‌ی بسیار نزدیک هم شما را از هرگونه محافظ خارجی در برابر دیستورشن حاصل از ادای حروف انسدادی بی‌نیاز می‌کند.

این میکروفون از الگوی قطبی کاردیود کلاسیک بهره می‌برد که جذب صداهای خارج از محور اصلی را به حداقل می‌رساند.

تاریخچه شرکت بیرداینامیک

شرکت Beyer در سال ۱۹۲۴ با نام Elektrotechnische Fabrik Eugen Beyerدر شهر برلین تاسیس شد. Eugen Beyerبنیانگذار این شرکت کار خود را با طراحی و تولید بلندگو شروع کرد.

در سال ۱۹۳۷، این شرکت توانست هدفون های داینامیک خود با مدل DT 48 را تولید کند. سپس در سال ۱۹۳۹، این شرکت تولید اولین میکروفون دینامیک خود M19 را برای استفاده در استودیو آغاز کرد.

در اوایل دهه 60 میلادی، این شرکت میکروفون جهت دار خود M88 ، که به عنوان تنها میکروفون برای استفاده در سخنرانی ملکه الیزابت در استرالیا استفاده شده بود را عرضه کرد.

در سال ۱۹۶۶، میکروفون E 1000 توسط گروه BEATLES در تور موسیقی در کشور آلمان مورد استفاده قرار گرفت. سپس در سال ۱۹۷۶، هدفون های الکترواستاتیک  سری ET 1000 در آلمان تولید شد.

دستاورد بزرگ بعدی شرکت بیر در سال ۱۹۸۵ بود که منجر به تولید میکروفون MC740که مجهز به دکمه تنظیم پترن بود. در این زمان بود که این شرکت به یکی از بزرگترین و کامل ترین شرکت های تولید محصولات صدا تبدیل شد.

شرکت بیر در سال ۱۹۸۸ از هدست های DT 108/DT 109 در مسابقات المپیک سئول کره استفاده کرد. یکی دیگر از مهمترین دستاورد های این شرکت در سال ۱۹۹۵در نمایشگاه فرانکفورت آلمان با معرفی اولین سیستم بی سیم PLL synthesised UHF  رقم خورد.

سال ۱۹۹۸ نیز با اتفاقات مهمی از جمله معرفی سیستم های کنفرانس دیجیتال همراه بود. در سال ۲۰۰۱، سیستم های کنفرانس دیجیتال شرکت BEYER ، با پیشرفت چشمگیری همراه بود هم از جهت عملکرد بی سیم و هم از جهت امنیت بالای اطلاعات، به دلیل کد گذاری پیشرفته داده ها. در سال ۲۰۰۲، این شرکت مدل های جدیدی از میکروفون با مفصل قابل انعطاف را معرفی کرد.

آینده شرکت بیر با معرفی هدفون های بی سیم برای صنایع هواپیمایی و نظامی ادامه یافت. علاوه بر این، محصولات بی نظیر و فعالیت های گسترده و نوآوری های وسیع این شرکت از آن زمان تا کنون، ادامه یافت تا اینکه در سال ۲۰۱۴ این شرکت سالگرد ۹۰ سالگی خود را جشن گرفت.