سازدهنی کروماتیک هوهنر Hohner CX-12 Black

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ناموجود

168 ميلي متر
30 میلی متر
کروماتيک
برنج
1.05 میلی‌متر
48 عدد
12 عدد
دو
پلاستیک
پلاستیک
مشکی
جنس اسلاید Zigzag می‌باشد

هارمونیکای CX-12 Black با طراحی فوق‌العاده، لحنی مشکی و رنگ بسیار جذاب، مناسب برای حرفه‌ای‌هاست.

طراحی جدید دهنی ساز سرعت حرکت لب‌ها را روی ساز بهبود بخشیده است و در تسریع حرکت لب‌ها بسیار مؤثر است.

شانه و بدنه از نوعی پلاستیک بادوام به نام ABS ساخته‌شده است.آکریلونیتریل بوتادین استایرن (به انگلیسی: Acrylonitrile butadiene styrene ABS) که به‌اختصار ای‌بی‌اس خوانده می‌شود، نوعی پلیمر گرمانرم است که از پلیمریزاسیون استایرن و اکریلونیتریل در حضور پلی بوتادین به دست می‌آید و دارای ساختاری آمورف می‌باشد.

ای‌بی‌اس به دلیل قیمت مناسب و همچنین خواص متعادل مکانیکی، حرارتی و شیمیایی در زمره پرمصرف‌ترین مواد اولیه پلاستیکی محسوب می‌شود.در این هارمونیکای 12 سوراخ، 48 قمیش یا آنش 1.05 میلی‌متری از جنس برنج جای گرفته است.

کوک این ساز در دو است که البته با اسلایدر قابلیت انتقال نیم‌پرده‌ای رو‌به پایین را دارد.

شرکت هوهنر در سال 1857 توسط ماتئوس هوهنر در آلمان تأسیس شد.در ابتدا این شرکت شروع به تولید هارمونیکا و خانواده‌ی آکاردئون‌ها نمود و تا امروز سازهایی همچون گیتار باس،بانجو،فلوت رکوردر ، کازو و ... نیز تولید کرده است.

می‌توان به جرات گفت کمتر نوازنده‌ای در جهان از محصولات این شرکت بهره نبرده است.

هارمونیکا یا سازدهنی به‌مانند همه‌ی سازها انواع و نمونه‌های مختلفی دارند که هرکدام، وسعت و محدوده‌ی خاصی را پوشش می‌دهند.

خانواده‌ی هارمونیکا از 3 نوع ترمولو،کروماتیک و دیاتونیک تشکیل‌شده است. مناسب‌ترین نوع آن جهت شروع یادگیری نوع ترمولو است که معمولاً 48 سوراخ دارد، نوع دیگر آن سازدهنی کروماتیک است که همین‌طوری که از اسمش برمی‌آید قابلیت اجرای نت‌های کروماتیک (دیز،بمل)را نیز دارد.

سلام چرا کسی نظرنمیده. دلیل تفاوت قیمت زیاد بین گلد و بلک در چیست؟