میکروفن سنهایزر SENNHEISER E845

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

رسانه تصویری

داینامیک
وکال
کنون/XLR
40 هرتز تا 16 کیلو هرتز
1.8 میلی ولت بر پاسکال
350 اهم
سوپر کاردیود
گلویی و کیف

میکروفن E845 سنهایزر یک میکروفن داینامیک با الگوی گیرایی سوپرکاردیود و خوش ساخت است که صدایی واضح و شفاف در اختیار شما قرار می دهد.

بدنه تمام فلز کامل، عملکرد بی نظیر کپسول میکروفن در تولید سیگنال با وضوح بالا و به حداقل رساندن سر و صدای محیط و تولید صدایی گرم از ویزگی های میکروفن E845 می باشد.

میکروفن سنهایزر E845 یک میکروفن قابل اطمینان و با قیمتی مقرون به صرفه برای استفاده در انواع اجراهاست.

کنترل سطح صدای بالا، حذف صداهای اطراف و گیرایی بالا از مشخصات بارز میکروفن سنهایزر E845 می باشد.

همچنین امپدانس این میکروفن برابر با ۳۵۰ اهم و پاسخ فرکانسی آن ۴۰ هرتز تا ۱۶ کیلوهرتز می باشد. وزن خالص این میکروفون برابر ۳۳۰ گرم و قطر آن ۴۶میلی متر و ارتفاع آن ۱۸۵ میلی متر می باشد.

تاریخچه شرکت سنهایزر

شرکت سنهایزر در سال 1945 ، فقط چند هفته پس از پایان جنگ جهانی دوم، توسط Fritz Sennheiser و هفت مهندس دیگر که همگی از دانشگاه هانوفر آلمان فارغ التحصیل شده بودند، در یک آزمایشگاه تاسیس شد و آن را به نام آزمایشگاه W نامگذاری کرد. اولین محصول تولیدی آنها یک ولت متر بود.

در سال 1946 سنهایزر شروع به ساخت میکروفن با مدل DM1 کرد و در سال 1947 با DM2 شروع به توسعه کرد.

تا سال 1955، این شرکت 250 کارمند داشت و تولید محصولات بسیاری از جمله تجهیزات ژئو فیزیکی ، میکروفن DM4 ، میکسر و هدفون های مینیاتوری مغناطیسی را آغاز کرد. آزمایشگاه W در سال 1958 به نام SENNHEISER ELECTRONIC نامگذاری شد.

در سال 1968 سنهایزر نخستین هدفون پشت باز در جهان را تولید کرد. معرفی هدفون های پشت باز روی بازار هدفون تاثیر گذار بود زیرا آنها توانستند صدای طبیعی بیشتری را که بسیاری از کاربران ترجیح میدادند، تولید کنند. در سال 1980 شرکت سنهایزر تولید هدست برای شرکت هواپیمایی لوفت هانزا را آغاز کرد.

شرکت سنهایزر در اوایل دهه هشتاد میلادی شروع به تولید میکروفن های بی سیم مدرن کرد. همان زمانی فریتز سنهایزر بنیانگذار آن ، شرکت را به پسر خود یعنی جرگ سنهایزر تحویل داد. در سال 1987 شرکت سنهایزر برنده جایزه اسکار برای میکروفن شات گان MKH816 شد.

در سال 1931 ، Georg Neumann که در برلین میکروفن های استودیویی تولید میکرد، بخشی از شرکت سنهایزر شد. در سال 1996 شرکت سنهایزر برنده جایزه EMMY برای پیشرفت در فناوری میکروفن بی سیم RF شد.

از آن زمان سنهایزر سنت خود مبنی بر تولید محصولات صوتی با فناوری و کیفیت بالا را تا به امروز حفظ کرده است. بنیانگذار این شرکت پروفسور فریتز سنهایزر در سال 2010 فوت کرد.