میکسر یاماها YAMAHA MG06X

تومان 1.700.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

رسانه تصویری

میکسر آنالوگ
6
2
2
2
1
اکولایزر پارامتریک- 2 باندی
20.2
14.9
6.2
0.9

مهندسین صدای یاماها پیوسته در تلاشند تا شفاف ترین و خالص ترین سیگنال را تولید کنند.با در نظر گرفتن این فلسفه، شرکت یاماها به ساخت سری MG پرداخت تا از نهایت کیفیت و کلاس یاماها در این سری استفاده کند.

پری امپ سری MG

این جایی است که همه چیز شروع میشود. تمام کارهایی که شما به عنوان مهندس صدا انجام میدهید، بستگی به کیفیت پیش تنظیمات شما دارد.

کنسول های سری ام جی از پری امپ پیشرفته Class A D- Pree که با استفاده از یک مدار Darlington متناوب، شامل دو ترانزیستور در یک مدار  قدرت بیشتری را با امپدانس پایین تر فراهم میکند. تقویت کننده D-Pree سیگنال را از هر منبع صوتی بدون اضافه شدن هر عنصر خاصی، با کیفیت صدای طبیعی و بدون کمترین نویز تولید کند.

از دیگر امکانات پری امپ سری MG میتوان به فانتوم پاور و سوییچ پد آن اشاره کرد. قدرت فانتوم پاور سری MG این امکان را به شما میدهد که از بهترین میکروفن های کاندانسر در بالاترین حد استاندارد استفاده کنید.

همچنین با استفاده از دکمه PAD تعبیه شده در میکسر، میتوانید سطح سیگنال ورودی را کنترل کنید و آن را تا 26 دی بی کاهش دهید و از سیگنالی خالص و با کیفیت بالا استفاده کنید.

ویژگی دیگر میکسر های یاماها کمپرسور میباشد. کمپرسور نقش مهمی در هر نوع ضبط و یا تقویت صدا انجام میدهد که با تغییر سطح دینامیک یک سیگنال صوتی، هنگامی که نیاز به صدای بالاتر دارید، آن را کنترل و از خراب شدن آن جلوگیری کند.برای استفاده از این امکان کافیست Knob طراحی شده بر روی هر لاین میکروفن را بچرخانید.

افکت دیجیتال SPX

مدل های MG X/XU مجهز به افکت دیجیتال SPX هستند. مجموعه ای جامع از 24 افکت دیجیتال، که میتوان پارامترهای آن را به صورت محدود تغییر داد و به راحتی از آنها استفاده کرد و نتیجه آن را بر روی کیفیت صدا لمس کرد.

درگاه USB میکسر یاماها

با استفاده از پورت USB تعبیه شده در این کنسول ها به راحتی میتوانید فایل های خود را پخش کنید و همچنین فایل های مورد نظر را با کیفیت بالا (24 بیت) ضبط کنید.

تاریخچه Yamaha

تاریخچه شرکت یاماها

شرکت یاماها در اواخر دهه 80 میلادی در شیزویکا ژاپن تاسیس شد و در ابتدا به تولید آلات موسیقی پرداخت.
یاماها به دلیل تولید آلات مختلف موسیقی از جمله انواع پیانو ، گیتار ، ویولن و دیگر آلات برنجی و چوبی به بزرگترین تولید کننده ابزار موسیقی تبدیل شده و بخش عمده ای از شهرت خود را مدیون همین بخش است.
کیفیت یکی از آن کلماتی است که مسائل مختلفی را پوشش میدهد و میتواند برای افراد مختلف در زمان های مختلف تفاوت داشته باشد. اما در یاماها به تمام مفاهیم معنی میشود که منجر به توسعه و ساخت محصول با کیفیت میشود.
کیفیت صوتی اگرچه اولین جنبه ای است که به ذهن می آید اما تنها آغاز این مسیر است. قابلیت اطمینان و دوام نیز به همان اندازه مهم هستند و در بسیاری از موارد سازگاری با هر سطحی دشوار است. به همین دلیل یاماها به دنبال تولید محصول با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی است.
مدیریت کیفیت باید حتی پس از فروش محصول به شکل پشتیبانی و خدمات، ادامه یابد.
برای رسیدن به نوع کیفیتی که تمام شراط را فراهم کند ، همیشه نیاز به توجه دقیق به جزئیات و کنترل محصول از ابتدای مسیر، از شروع طراحی تا تولید نهایی و بسته بندی و پشتیبانی پس از فروش از دیگر نکاتی است که از ابتدا سر لوحه شرکت یاماها بوده است و این کار اصلا ساده نیست و نیاز به یک سازمان و زیر ساخت اختصاصی دارد و این جایی است که رقبای شرکت یاماها به چالش کشیده میشوند.
نمایش تمام محصولات یاماها