بلندگو پسیو الکتروویس ELECTRO VOICE SX300

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

معرفی کوتاه

پسیو
12
1.25
300
1200
8
Parallel Neutrik® NL4
50Hz - 20Khz
131
65
65
Polypropylene
31
43
59
14.5

سری SX از مدل های قدیمی در بین تولیدات شرکت الکتروویس به شمار میرود. به جرات میتوان گفت محبوب ترین مدل در این سری، مدل SX300 میباشد.

این بلندگوی 12 اینچ پسیو با تیوتر 1.25 اینچ و تیتانیومی خود، قابلیت پخش فرکانس های بالا را با وضوح و شفافیت و تفکیک خوبی دارد اما در مورد فرکانس های میانی و پایین، انتظار زیادی نمیتوان از این بلندگو داشت و به همین دلیل این بلندگو بیشتر مناسب فضاهای کوچک و بسته و با کاربری سخنرانی میباشد.

ویژگی دیگر SX300 وزن کم آن میباشد که حمل و نقل را راحت تر میکند.

تاریخچه شرکت الکتروویس

الکتروویس یک تولید کننده آمریکایی در زمینه تجهیزات صوتی شامل انواع میکروفن ، آمپلی فایر و بلندگو است که زیر شاخه مجموعه تلکس (TELEX) میباشد.

در سپتامبر 1927، Lou Burroughly و Albert R.kahn یک بیزینس کوچک در زمینه گیرنده های رادیویی در ایالت ایندیانا آغاز کردند. هدف آنها گسترش این کار به سمت تولید سیستم های صوتی حرفه ای بود که در ژانویه 1930 این کار را با نام تجاری الکتروویس شروع کردند. در همان سال این شرکت سیستم PA را برای Knute Rockne مربی مشهور تیم فوتبال ناتردام را طراحی کرد.

در سال 1946، تلاش مهندسان EV باعث گسترش کسب و کار شرکت شد. در سال 1948 ، آنها موفق به تولید کارتریج بلندگو فونوگرافی شدند.

در سال 1950 تولید اولین تقویت کننده تلویزیون اتوماتیک آغاز شد که در مقادیر زیادی فروخته شد.

همچنین شرکت شروع به طراحی و ساخت یک بلندگوی مصرفی کرد که حرکتی به موقع برای ظهور و رونق سیستم های Hi-Fiبود.

در سال 1963 شرکت EV موفق به دریافت جایزه اسکار برای تولید یک میکروفن شات گان شد.

میکروفن متغیر D یک اختراع قابل توجه بود. اکثر میکروفن ها وقتی به منبع صوتی نزدیک میشوند، پاسخ فرکانسی بم را تولید میکنند که این عملکرد باعث تغییر در تن صدایی منبع میشود و میکروفن در فواصل مختلف از منبع، پاسخ های فرکانسی متفاوتی از خود نشان میدهند ولی میکروفن تولیدی شرکت EV به این شکل نیست و نوع طراحی این میکروفن باعث محبوبیت آن شده است.

در اواخر دهه 80، شرکت EV اولین تولید کننده میکروفن بود که از میکروفن های خود استفاده میکرد.

میکزوفن N/DYM در اواسط دهه 80 معرفی شد. این میکروفن با قدرت گیرایی بالاتر و پاسخ و عملکرد بهتر در فرکانس های بالا، مانند یک میکروفن کاندانسر، اما به عنوان یک میکروفن داینامیک ظاهر شد. در همان زمان اولین میکروفن بی سیم شرکت EV تولید شد.

شرکت EV در فوریه 1998، با گروه تلکس ادغام شد و سپس بعد از آن در ژانویه سال 2006 شرکت EV و و تلکس بخشی از سیستم های امنیتی شرکت بوش شدند.

امروزه تولیدات شرکت EV بسیار گسترده است و شامل انواع میکروفن ها ، بلندگو ها و سایر تجهیزات حرفه ای دیگر است.

فقط برای هیئت خوبه چون صداش واضحه

دوستان نگاه به قد وقواره این باند نکنین ... نمیخوام بگم فوق العاده هستش ولی واقعا خوبه و پرتاب صدای خوبی داره

اگر پولم میرسید zx4 یا zx5 میگرفتیم اما همینم خوبه برا هیئت.هرچی باشه الکتروویسه دیگه.