میکسر دایناکورد DYNACORD MIXER CMS1600-3

تماس برای قیمت

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

میکسر آنالوگ
20
16
4
2
2
1
اکولایزر پارامتریک- 3 باندی- مید سوییپر
2
USB
50
66
15
12

سه نسل محبوبیت

شرکت دایناکورد با تولید آخرین نسل از میکسرهای دایناکورد و با اتکا به کیفیت صدای بالا و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا، بخش بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است.

میکسر های دایناکورد مجهز به پردازنده 24/48 بسیار با کیفیت، و افکت های بهینه شده و مناسب است که راه حل ایده آلی برای بسیاری از درخواست های کاربردی در بخش های صوتی را مرتفع ساخته است.

میکسرهای دایناکورد شامل چهار مدل میباشد. تفاوت در این مدل ها در تعداد کانال های ورودی (میکروفن و لاین) میباشد و در بقیه موارد عینا مثل هم تجهیز شده اند.

 میکسر 600 دایناکورد در چند مورد با دیگر مدل ها تفاوت دارد که عبارتند از: 

1- فاقد مید سوییپر بر روی پارامتریک اکولایزر برای هر لاین میکروفن است

2- فاقد ورودی INSERT

3- خروجی AUX یک عدد دارد

4- خروجی MON یک عدد دارد

5- فاقد دکمه Voice Filter بر روی هر لاین میکروفن

6- فاقد Feed Back Filter بر روی خروجی اصلی MON

7- در صورت لزوم استفاده از هر افکت به صورت مجزا، خروجی AUX به افکت دوم اختصاص پیدا میکند.

تغییر پارامتر های افکت از روی میکسر

میکسر دایناکورد تکنولوژی منحصر به فرد و بالایی دارد که دارای دو پردازشگر افکت دیجیتالی از دو مدار کاملا مجزا میباشد (24-Bit stereo effects processor) و هر کدام دارای صد افکت تعریف شده به صورت پیش فرض است که میتوان پارامترهای مختلف هر یک از افکت ها را متناسب با سلیقه خود تغییر داد  و قابلیت ذخیره بیست افکت دلخواه دیگر را نیز دارد که کاربر میتواند با توجه به سبک برنامه ، با ویرایش و برنامه ریزی افکت ها، به افکت دلخواه خود دست یابد.

گرافیک اکولایزر یازده باندی دستگاه از دیگر ویژگی های این دستگاه است که به کمک آن و با توجه به فضای مورد استفاده میتوانید بهترین تنظیم را انجام دهید و دیگر اثری از سوت کشیدن میکروفن ها و فیدبک نباشد. همچنین میتوان اثرگذاری گرافیک اکولایزر این دستگاه را بر روی خروجی اصلی یا MON تعریف کرد.

در دستگاه های دایناکورد به وسیله پورت USB تعبیه شده، امکان ضبط و پخش حداکثر تا 4 کانال به صورت همزمان را برای شما فراهم میکند.

برای بسیاری از برنامه های موسیقی و مذهبی ،میکسر دایناکورد یک راه حل جامع و کافی است که شما به وسیله آن میتوانید اجرای خوبی داشته باشید

میکسر دایناکورد با عملکرد انعطاف پذیر در مکان هایی مانند هتل ها، مساجد ، سالن های ورزشی و رستوران ها و همچنین به طور طبیعی برای کسب و کار اجاره بسیار راحت است چون بسیار سبک ،ساده و با قابلیت اجرایی بالاست

تاریخچه DYNACORD

تاریخچه شرکت دایناکورد

برند معروف و خوشنام دایناکورد در اواسط دهه چهل میلادی در یک کارگاه کوچک شروع به فعالیت کرد.کارخانه اصلی محصولات شرکت دایناکورد در آلمان واقع شده است که در زمینه طراحی و تولید انواع بلندگو ، میکسر و پاور میکسر و دیگر ادوات صوتی مشغول است.
برای هفتاد سال ، دایناکورد در طراحی و مهندسی سیستم های الکترونیک و صدا، تلاش فراوان کرده و به موفقیت هایی دست یافته است. بدون شک کیفیت بالا و مهندسی پیچیده را در جزء جزء قطعات محصولات دایناکورد می توان یافت و تکیه به این امر باعث شده تا همیشه اعتماد مشتریان را جلب کند.
شرکت دایناکورد همیشه بر روش های نوآورانه تاکید داشته و تمرکز اصلی آن تولید محصول با کیفیت و با دوام و مطابق با نیاز و استاندارد های جهانی است.
شرکت دایناکورد به واسطه داشتن میکسر و پاور میکسرهای با کیفیت و بی رقیب، در سال های اخیر محبوبیت فراوانی در میان کاربران ایرانی پیدا کرده است.
نمایش تمامی محصولات الکتروویس

خوبه لازم به اگاهی بیشتر برای خرید هستیم