سازدهنی کروماتیک هوهنر Hohner Super 64X

تومان 8.280.000

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

به همراه هدیه

193 ميلي متر
25 ميلي متر
کروماتيک
برنج
1.05 میلی‌متر
64
16 عدد
دو
لاکی
پلاستیک شفاف
بی‌رنگ
ضخامت قمیش دو اکتاو پایینی دوبرابر شده است. - محدوده‌ی فرکانسی 4 اکتاو

SUPER 64X، سازدهنی مخصوص استیج

اگر تا الان آرزو داشتید که لب های خود را بر روی سازدهنی ای فوق العاده قرار دهید، باید سعی کنید که سازدهنی Super 64X را داشته باشید.

مهم ترین نکته در مورد این سازدهنی این است که ضخامت قمیش رید پلیت در دو اکتاو اول، دو برابر شده است که ویژگی منحصر به فردی محسوب می شود که در هیچ شرکت دیگری تولید نشده است. در طراحی جنس شانه ها از نوعی ABS پلاکسی گلاس یا پلاستیک شیشه ای اتفاده شده است که آن را مناسب استفده در هر شرایط آب و هوایی می کند.

همچنان که شرکت هوهنر مشغول این طراحی خاص بود، گروهی دیگر مشغول به طراحی مجدد این سازدهنی بودند. معرفی شانه پلاستیکی شفاف، اسلاید و دهنی طلایی رنگ و روکش سیاه مات که روی سازدهنی را می پوشاند، که این طراحی مطابقت خوبی با صدای پر قدرت و رید پلیت دو لبه آن دارد و بدنه استنلس استیل ضدزنگ این ساز به لطف پوشش لاکی مشکی بسیار زیبا جلو می‌کند.

این سازدهنی 4 اکتاو است و با16 سوراخ و 64 قمیش در نظر گرفته‌شده، برای تمام ژانرهای موسیقی استفاده می شود و نیازهای هنرمندان سخت گیر را به طور کامل بر طرف می کند.

نکته حائز اهمیت در طراحی و تولید این سازدهنی استفاده از دهنی طلا اندود است که با دهان و دندان سازگاری کامل دارد.

من دیروز از دیجی صدا خریدم و تو یه بسته بندی شیک و تر تمیز تحویلم دادن.فقط من کادوپیچ شده میخواستم که گفتن فعلا امکانش نیست که امیدوارم اضافه بشه.تو دیجی کالا هم چک کردم و دیدم دیجی صدا ارزون تر میداد و با 1000 تومان خرید کاغذ کادو خودم ردیفش کردم.

من این سازو میخوام لطفا برام بگیرین

خیلی خوبه که میتونیم صدای ساز رو بشنویم.ممنون دیجی صدا