سازدهنی کروماتیک هوهنر Hohner Larry Adler 12

جهت دریافت آخرین تغییر قیمت و تخفیفات شگفت انگیز مربوط به این محصولات، میتوانید ایمیل خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

ناموجود

153 ميلي متر
23ميلي متر
کروماتيک
برنج
1.05 میلی‌متر
48 عدد
12 عدد
دو
استیل ضد‌زنگ
چوب گلابی
قهوه‌ای

نام و مدل این هارمونیکا برگرفته‌شده از نوازنده‌ی بزرگ هارمونیکای قرن بیستم لری ادلر است.

ادلر جزء اولین نوازندگان حرفه‌ای این ساز است و قطعات پیچیده‌ای را با این ساز اجرا کرده است. هارمونیکای ادلر بعدها یکی از محبوب‌ترین سازها بین اهالی حرفه‌ای موسیقی شناخته شد.

این ساز کروماتیک با شانه‌های از جنس چوب گلابی قهوه‌ای، دوام و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و تغییر دمای محیط دارد. این ساز با 48 قمیش از جنس برنج و ضخامت 1.05 میلی‌متر، محدوده‌ی 3 اکتاو کامل را در اختیار نوازنده قرار می‌دهد.

لری ادلر با استفاده از این ساز قطعاتی در تمامی سبک‌ها اجرا کرده است. از موسیقی کلاسیک گرفته تا پاپ، راک . جز و بلوز را با بهترین صدا و تکنیک نواخته است.

جنس پوشش بیرونی این ساز Stainless steel یا همان استیل ضدزنگ است. این هارمونیکا در گام دو ماژور در دسترس علاقه‌مندان قرارگرفته است.

کلید اسلاید مستقیم در این ساز به شما این امکان را می‌دهد بتوانید در تمامی گام‌های ماژور و مینور بنوازید و از خلوص و غنای منحصربه‌فرد این ساز لذت ببرید.

هارمونیکا یا سازدهنی به‌مانند همه‌ی سازها انواع و نمونه‌های مختلفی دارند که هرکدام، وسعت و محدوده‌ی خاصی را پوشش می‌دهند.

خانواده‌ی هارمونیکا از 3 نوع ترمولو،کروماتیک و دیاتونیک تشکیل‌شده است. مناسب‌ترین نوع آن جهت شروع یادگیری نوع ترمولو است که معمولاً 48 سوراخ دارد.

نوع دیگر آن سازدهنی کروماتیک است که همین‌طوری که از اسمش برمی‌آید قابلیت اجرای نت‌های کروماتیک را دارا است و شما قادر خواهید بود با یک ساز در تمامی گام‌ها بنوازید نوعی دیگر از هارمونیکا، دیاتونیک است.

در سازهای دیاتونیک شما قادر به نواختن نت‌هایی به‌غیراز کوکی که از پیش برای این ساز در نظر گرفته‌شده نیستید و برای هر گام شما نیاز به یک ساز دارید به‌عنوان‌مثال هارمونیکا در کوک دو فقط می‌تواند قطعاتی که در گام دو ماژور هستند را بنوازد و اگر گام قطعه شما سل باشد باید سازی در کوک سل انتخاب کنید.